Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ab Rocket Twister. Ismeri...

Ab Rocket Twister. Ismeri valaki? Vélemények? Segíthet lefaragni a hasamból?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, de száp lassan alakul az "alma-alak". Szóval az össes zsír a derekamra és a hasamra megy.

Az étkezésemről annyit, hogy többször eszek keveset(tényleg marha keveset eszek). Nagyjából figyelem, hogy mit, de még is hízok. Ülőmunkát végzek és valószínüleg ez az oka.

170cm magas vagyok és 64-65 kg.


Ezt a dolgot néztem ki. Érhet valamit?


Még egy kérdés: mikor érdemes tornázni? Reggel, este vacsi elött, vagy esetleg lefekvés elött?



#ab rocket twister
2013. febr. 7. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 5 perc mozgással (amit ezzel a szerkentyűvel hirdetnek) még senkinek nem sikerült helyi fogyást elérnie. Mindegy mikor tornázol, fő, hogy mozogj!
2013. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, nem 5 percre gondoltam. Ennyit én is tudok.
2013. febr. 7. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszul étkezel. Amúgy helyi zsírégetés tényleg nincs, tehát csinálhatsz ezen a cuccon akármit, nem fog lemenni a zsír onnan, ahonnan te akarod. Inkább végezz hosszabb, 30-60 percig tartó aerob edzéseket, vagy 15-20 perces, nagyon intenzív intervallumos kardió edzést. Persze normális diéta mellett(szálkásító étrend).
2013. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És milyen ez a szálkásító étrend?
2013. febr. 10. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!