Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a diétáról?

Figyelt kérdés

napi

fél kg gyümölcs( alma leginkább)

250 g csirkemell vagy 4 kemény tojás

1 kg zöldség

1 natúr joghurt

zöld tea

3 l víz


+ heti 4x 1 óra futás és fél óra erősítés ( kis súlyzókkal, láb-gépekkel)


Vélemény?

20/L 60 kg, 160 cm



2013. febr. 6. 18:56
 1/8 Mirk ***** válasza:

Szerintem a gyümölcs túl sok, a fehérje lehetne több is, a joghurtnak meg a zöld teának nem tudom mi haszna.

Ha nem akarsz több húst ehetsz sajtot vagy olajos magvakat is.

Edzés nem kell, hogy kis súlyokkal történjen, inkább történjen nagyokkal (ez azt jelenti, hogy olyan súly amit nem tudsz 50szer felemelni), hogy érjen is. Láb gépek helyett csinálhatsz guggolásokat, kitörést is.

2013. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. koplalás, ha abbahagyod 2x annyit fogsz visszaszedni

2. ezzel a kajával te nem fogsz tudni 1 órát futni és fél órát erősíteni

3. kb. 2 hét és megunod kitartanod pedig hónapokig kellene

2013. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, h az alma sok, csak nehezen mondok le róla, nagyon függök tőle :D De próbálom csökkenteni, csak diétánál főleg nagyon igénylem. A joghurt nagyon para? A zöld tea ált. jó közérzetet ad nekem, meg energiát. A zöldség ideális?
2013. febr. 6. 19:20
 4/8 A kérdező kommentje:
2. hsz: miben kéne változtatnom a diétán, mozgáson szerinted?
2013. febr. 6. 19:25
 5/8 Awful11 ***** válasza:

Mindenen!! Ez az "étrend egy rakás sz*r! A fogyáshoz szálkásító étrend és aerob edzés kell!

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]


Az aerob edzést a súlyzós edzés után kell csinálni! A súlyzós edzés ne csak lábazásból álljon. Kezdőknek teljes testes átmozgató edzés kell!

Ez jó is lenne neked:

[link]

2013. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, a fél kg alma napi chnak sok szerinted?
2013. febr. 6. 19:50
 7/8 Awful11 ***** válasza:
Fél kg alma az elég sok, mivel teli van cukorral. A napi ch-t leginkább zöldségekből kellene bevinned.
2013. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

250 g csirkemell vagy 4 kemény tojás???

jah végülis hót mindegy,hogy beviszel 15-20g fehérjét,vagy beviszel 40-50g-t.

alig van különbség.

ostobaság,ahogy a lábgépek kihangsúlyozása is.

minden izom ugyanolyan fontos.

a strandgyúrósok emelnek csak ki izomcsoportokat.

és elég paradoxon,hogy erősítés és kis súlyzók,szintén kiemelve.

2013. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!