Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok vmi jó edzéstervet?

Ajánlanátok vmi jó edzéstervet?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.

2 éve 55 kg voltam, majd 1 hét alatt lefogytam 49-re. A sok stressz, kemény fizikai munka meghozta a negatív hatását. Mivel olyan vékony voltam, az egészségem is megromlott.

Az elmúlt 1 hónap alatt meg a 49-ről 56 kg-ra gyarapodtam. Az életem is teljesen rendben, kiegyensúlyozottnak érzem a munkahely váltás miatt is. Viszont én szeretnék sportos alkatot, lapos hasat, feszes feneket, vékony combokat. Milyen edzéstervet tudnátok ajánlani? Nem szeretnék olyan szálkás, izmos lenni, félek hogy a hajlékonyságom mértéke csökkenne.

A táplálkozás terén próbálok egézségesen táplálkozni, az édességről lemondani nem tudok, mivel cukrász vagyok.

Köszönöm!



2013. febr. 11. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is 56kg-san nem hiszem, hogy nagy hasad lenne, nagy feneked, vagy marha vastag combod.

A szálkás, izmos test pedig nem merev... sőt

Edzésprogramnak bármit csinálhatsz a lényeg, hogy érezd jól magad benne. A lapos has, a vékony combok és formás fenék kialakításához idő kell, ezért nincs olyan edzésprogram, amivel ezt gyorsan elérheted. Rubint Rékának rengeteg edzésprogramja van, őt is választhatod, vannak teljes testre és külön testrészekre edzései, amiket csinálhatsz ha mondjuk nincs annyi időd. De ha az aerobik közelebb áll hozzád, akkor nyugodtan zumbázhatsz, cardiózhatsz azok is kiváló zsírégetők.

Én általában kezdőknek a Cindy Crawford Fitness csak neked! programot szoktam ajánlani. Váltott napokon teljes testes edzések, könnyen megtanulható, eszköz nélkül is csinálható, de alaposan átmozgat... ha pedig nincs időd edzeni van rajta egy 10 perces program, amihez semmi nem kell, és bárhol bármikor elvégezhető... Emellé pedig akár választhatod Schobert Norbi sorozatát az Aerobik Norbival 1,2,3... ezeken vannak már aerob jellegű edzések is, akár bontva, akár egyben is megcsinálhatod teljes testre.. ezeket váltogatva ki jön egy teljes hetes edzés és ha majd könnyűnek találod, lehet tovább haladni a nehezebbek felé... ma már rengeteg féléből lehet válogatni, de célszerű nem a legnehezebbel kezdeni...

2013. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!