Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha folytatom ezt a mennyiséget...

Ha folytatom ezt a mennyiséget és minden nap ezt a mennyiséget megtartom akkor fogok fogynii? Ez jónak számít ez a mennyiség? (14 éves vagyok és lány)

Figyelt kérdés
Ma 115,6 gramm szénhidrátot és 753 kalóriát ettem..
2013. febr. 11. 19:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem volt megfelelő, mert a ch-d az annyi volt, amennyi kell, hogy legyen, vagy még több is picit, de csak 753 kcal-t vittél be, ami ebből következtetve nagyrész ch volt. Én is sokat diétáztam drasztikusan de pár hétekig tartott a szép vékony alak, aztán volt, h több jött vissza. Szerintem csinált te is a paleot, én is mostanában kezdtem, ja meg napi 1 óra futás, máris jobban érzem magam, a bőröm szépül, vidámabb vagyok, és ez szerintem egyre jobb lesz. Szóval szerintem: napi 1200 kcal nál kevesebbet ne egyél, viszont próbál minden nap sportolni, esetleg kétnaponta, napi ch 1g/kg napi fehérje 2-3 g/ kg. sok sikert


20/L (160/60)

2013. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

?Köszi a gyors választ!!:))

Mennyi a normális ch diétánál??

2013. febr. 11. 19:58
 3/20 Mirk ***** válasza:

753 kalória nagyon kevés. 14 évesen amúgy sem lenne szabad fogyókúrázni pláne nem ilyen hülyén.

1300 kalória a nagyon minimum, ennél kevesebb általában már káros a szervezetre. Azt tanácsolom inkább mozogj többet de legalább 1400-1500 kalóriát egyél minden nap.

2013. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem a 60 kg-ra 60 g
2013. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én 42 kiló vagyok és 165 cm akkor nekem a normális ch 42???
2013. febr. 11. 20:12
 6/20 anonim ***** válasza:
én úgy tudom igen, de a fehérje meg 2-3x 45, tehát az meg olyan 100 g kb. De 45 kg-ról szerintem ne akarj sokat fogyni, mert vagy nagyon vékony vagy, vagy teljesen izomtalan, akkor viszont sportol sokat! Minden esetre ne terheld magad meg ilyen 750 kcal-okkal :) hajrá!
2013. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Sokak szerint nagyon nagyon vékony vagyok!! Az orvos kivizsgálásra elküldött mert azt mondta anorexiás vagyok !! Bolond!!!!

De köszönöm a választ!!

2013. febr. 11. 20:18
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha sokan mondják, és az adatok is ezt igazolják, akkor lehet, hogy hinni kéne nekik.. Figyelj ha elégedetlen vagy az alakoddal, akkor inkább sportolj, és egyél egészséges dolgokat.. minek kínzod magad, ha már most vékony vagy? Nem értem ezt tényleg:) Ne legyél anorexiás, ha már az vagy, akkor fordulj szakemberhez!
2013. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De a teszt az kimutatta hogy nem vagyok anorexiás csak alultáplált meg az orvos azt mondta hogy csupán csak ilyen vékony fajta vagyok és bármennyit ehetnék akkor se híznák amit azért nem hiszek el mert 10-11 évesen eléggé duci voltam mert akkor tényleg mindent meg ettem amit megkívántam és duci voltam akkor mégse vagyok olyan fajta mert ha olyan fajta lettem volna akkor akkor is vékony lettem volna nem pedig ducii :(
2013. febr. 11. 20:33
 10/20 anonim ***** válasza:
Jó értem, h félsz a visszahízástól, de inkább az alakod megtartásán ügyködj, ne pedig a fogyásban mert az balul is elsülhet ( pl. pont attól hízol vissza). Szóval ismételten ajánlom figyelmedbe a sportot! (futás, kondi) Hajráá:)
2013. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!