Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhat 10 kg-ot egy...

Hogyan fogyhat 10 kg-ot egy 15 éves lány?

Figyelt kérdés
169cm vagyok és 74 kg..:// Eddig igen duci voltam de most már sokat nőttem és átlagos alakom lett. Persze itt-ott némi kis fölösleg előfordul. Nagyon szeretnék legalább 65 kg alá menni.. Sokat sportolok tehát izom is van rajtam és mindenki 60 kg-nak tippel. Hogyan táplálkozzak? Mennyi és mit sportoljak? Mivel délelőtt suliba vagyok ezért főtt kaját akkor nem tudok enni..és csak azt bírom enni amit itthon főznek..:/ :((
2013. febr. 10. 18:37
 1/3 mosolyogj! ***** válasza:
fogyókúrás recept rengeteg van a neten... hosszútávon, nekem az a módszer jött be legjobban hogy odafigyeljek arra mit eszem, és tényleg csak akkor egyek amikor megéheztem. az updates kaják is nagyon finomak. sok sikert (:
2013. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm:))

mozgásról valamit esetleg? :/

2013. febr. 10. 19:14
 3/3 mosolyogj! ***** válasza:
hosszútávon nekem a gyaloglás jött be a legjobban, 5 km/nap nem megerőltető (az elején kezdheted kevesebbel is), de ez csak magánvélemény. erre "mennyit és mit"-re szerintem az a válasz hogy minél többet, olyasmit amit szívesen csinálsz :)
2013. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!