Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 176cm-hez tudom hogy kicsit...

176cm-hez tudom hogy kicsit sok a 82kg én úgy gondoltam hogy egy 10 kg leadásával már elfogadnám a testem hogyan tudnék viszonylag gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 20:36
 1/5 Awful11 ***** válasza:
Szálkásító étrend és aerob edzés kell. Gyors fogyás nincsen! Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.
2013. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Étrendbe tudtok segíteni valami olyan kellene amit itthon nem nehéz beszerezni :)
2013. febr. 19. 20:03
 3/5 anonim válasza:

13 eves vagy? Es..miert nem tudod elfogadni a testd? Csufolnak vagy valami? Masnak akarsz megfelelni? Tudod,akik szeretnek,azok barhogy szeretni fognak.

Nekem pl baratom azt mondja,hogy nagyon szexi vagyok stb, de engem zavar az a +kilo,ami feleslegesen van rajtam es az en zememben elcsufit. Igyhat enis elkezdtem fogyozni..ill..nemis fogyozni csak nem szem mar annyit. Suliba nem viszek kajat igy nem eszem. Olyan 2fele kajazok utana itthon vacsi. Kb ennyi a napi betevom es megse mennek le a kilok..szoval MOZOGJ de rengeteget :)

2013. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyorsan lefogyni semmiképpen nem ajánlatos.

Édesanyád vedd rá, hogy egészségesebb ételeket adjon neked, te meg emeld meg a feneked és kezdj végre mozogni!

2013. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hal, csirkehús, saláták, zöldségek minden mennyiségben. Kevesebb kenyér, édesség kiiktatása. Gyümölcsök reggel, délelőtt.
2013. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!