Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hagynátok elhízni a gyereke...

Ti hagynátok elhízni a gyereketeket?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

nem hagynám az biztos!

nem adnék neki kakaóscsigát kólával reggelire hanem megtanítanám neki, hogy mi az amivel jót is tesz a szervezetének

mai gyerekek rettentően sok energiaitalt, kólát isznak, dohányoznak, eszik a sok mecdonáldos kaját, chips, csoki szinte szerepel az étlapjukon, és a szülők tűrik, mert azt se tudják h mit eszik, iszik a ygerek , egyáltalán hogy hol van, én megfogadtam h törődőbb szülő leszek, engem is tömtek jó dagadt is voltam, lefogytam de semmi támogatás, segítség nélkül, nagyon rossz és nehéz volt, és még akkor is csak támadtak, hogy jaj ugyanmár nem fog senki se belehalni egy kis csokiba, úgyse bírod ki stb

és letudtam fogyni de volt éhesen feküdtem le, mert egyszerűen a vacsora egy tábla csoki volt, ezzel majd jól lakik a gyerek

egyedül nagyon nagyon nehéz, egy segített: önmagam, hogy igenis képes vagyok rá, és hiába röhögnek rajtam esténként a tv elött én akkor is kimegyek futni és tornázok a szobámba, hiába ömlik rólam a víz meg h nézel ki tiszta izzadt vagy dumával le akarják tolni az embert én akkor is csak mentem a saját fejem után és jól tettem!

2013. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem. Az én szüleim megtették annó, hogy kenyeret etettek velem krumplistésztával, meg is lett az eredménye, mert már 4.ben mért az osztályfőnököm 60 kilót.. Most 18 vagyok, és 107.5kgról indultam októberben, már csak 100 vagyok... De most azért szenvedek, mert mikor látták hogy hízok, ahogy a hugom is, meg most a 4éves hugom is már 30kg, akkor sem tettek semmit..


Én nem fogom hagyni hogy az én gyerekem is így járjon.. Úgy fog felnőni, hogy megtanul egészségesen étkezni.. És ennyi.. de nem kívánom azt a saját gyerekemnek, hogy 18 évesen mázsásan kellen szenvednie a súlyával hogy jobban érezhesse magát, vagy mint hugom is, az egészségévek küzdjön 15 évesen 120 kilósan..

2013. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12es vagyok


én sem kapok egyébként semmi támogatást, ahogy sose kaptam.. Most azért merem azt mondani, hogy mostmár menni fog, mert végre magamnak keresek, hiába hogy még anyáékkal élek, így megvehetem magamnak amit megkell, hogy ne csokin, csipszen, kólán éljek.. De amúgy, épp déluitán röhögött ki apám, hogy minek nekem intervall edzés.. Mikor még nem kerestem, akárhányszor vágtam bele a fogyókúrába, oké lehet hogy nem direkt, de valamiért pont akkor rendeltek kaját, pont akkor találták ki hogy süssünk pizzát vagy melegszendvicset, és egyebek.. Nekem meg ugye azt kellett ennem amit ők ettek, mert más nem volt.. És mindenki tudja hogy az eleje a legnehezebb..


Szóval én sem kaptam/kapok támogatást, inkább csak röhögést.. De nem is érdekel


Csak kishugomat sajnálom, már most sokkal husisabb mint a csoporttársai, és még csak 4 éves.. Messze van még hogy a talpára tudjon állni. :(

2013. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Engem hagytak elhízni.Már 6 évesen látszott,hogy ducibb vagyok társaimnál...Eléggé megkönnyítették volna az életem a szüleim,ha közbelépnek.Nem bántottak volna annyian,egészség lennék,lenne párkapcsolatom satöbbi...

Szóval e miatt soha nem hagynám!!!

2013. febr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!