Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hagynátok elhízni a gyereke...

Ti hagynátok elhízni a gyereketeket?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már egy éves kora korül étrendet és életmódot váltottunk, mikor láttuk, h kicsit ducibb a többi gyereknél. Most 4 éves, teljesen olyan mint a kortársai. Szerintem időben lépni kell.
2013. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2013. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 dieta ***** válasza:
100%
Nem de nem is fogyókúráztatnám.Odafigyelnék a tömény cukros dolgokra és amikor azt mondja elég nem próbálnák belediktálni több kaját.
2013. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ti, hogy vélekednétek egy olyan szülőről aki hagyta elhízni a gyerekét + (a már nagykorú) tizenéves gyerekének támogatást sem ad a fogyókúrához?

2013. febr. 13. 13:41
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem ez alatt azt, hogy a gyerek jogosan érez negatív érzelmeket a szülei iránt?
2013. febr. 13. 13:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Nem minden ember érzi azt, hogy rosszat tesz a gyerekének, sőt azt hiszi az a jó, ha tömi bele az ételt, hogy egyél kicsikém (az én anyám és nagyanyám is ezt csinálta velünk, bár nem híztunk el szerencsére, de így utólag visszagondolva szörnyű... és az én kislányommal is próbálta ezt csinálni, de nem engedtem neki.)


Ha már nagykorú vagy, akkor tessék nekilátni a változtatásnak, még fiatalon. Szülőket nem kell hibáztatni, valószínűleg szeretetből tették, ha ők az okai (és nem genetikai, vagy betegségből eredő az ok).

2013. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
nem
2013. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Én sem szeretném ha a gyerekem elhízna ezért már kicsi korától odafigyelnék az étrendjére és nem tömném bele az ételt ha kell ha nem.
2013. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem hagynám.

Engem is hagytak elhízni, állandóan szendvics volt itthon, csoki, csipsz, cukros üdítők, jó kövér is lettem, de valahogy sosem figyeltek rá...

Most küzdöm le a kilókat (15 lement eddig), mert besokalltam és végre tudom, hogy megy ez, anno a dokik annyit mondtak ne egyek zsírosat. Hát kösz, sose ettem zsírosan...

2013. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó hány éves vagy, ha szabad megkérdezni?

2013. febr. 13. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!