Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le gyorsan?...

Hogyan fogyhatnék le gyorsan? Divatosan vékonyra.

Figyelt kérdés
173 cm magas vagyok és kb. 65-66kg. Szeretnék ledobni 10-15kilót, a lehető LEGGYORSABBAN. Ötleteitekre, tapasztalaitokra lennék kíváncsi. Jöhet mindenféle diéta és edzés terv. Tudom mire vállalkozom szóval nem kellenek a 'visszatartó' válaszok.:)
2013. febr. 18. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
aterzem a gondodat...ropognak a bordaim de a combjaim osszeernek a hasam meg kidulled
2013. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
pontosan így vagyok én is...
2013. febr. 21. 17:12
 13/13 anonim ***** válasza:
nem tudsz vele mit csinalni...sajnos ne akarj lefogyni en azt tettem... 176cm 51kilo... es nem lettem szebb...sot...kb csak az izomzatom epult le pedig nem ettem mast sem csak feherjet... nem reg megmutattam egy kepet az ismerosomnek akkorrol amikor meg 64 voltam es azt mondta nem neztem ki koverebbnek csak izmosabbnak es hogy sokkal szebb vagyok azon... :(
2013. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!