Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bele fogok bukni? Nem tudok...

Bele fogok bukni? Nem tudok 1000 kcal fölé menni.

Figyelt kérdés

Eszem: tojást (3-4 db naponta), csirkét, pulykát, halat ( 150-200 grammokat naponta), zöldségeket és tízóraira egy db gyümölcsöt.

A kalória bevitelem 900 kcal körül van, tápanyagadatok: fehérje 110-120 gramm, szénhidrát 40-50 gramm, zsír 30-40 gramm.

Bele fogok bukni? Vissza fognak jönni a kilók?

De egyszerűen nem tudom mit egyek még.


2013. febr. 19. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Növeld a mennyiséget.
2013. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem tudom megtenni. Nem bírok többet enni.
2013. febr. 19. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, bár nem számolom annyira a kalóriát. Reggelire néha pirítóst eszek pulyka felvágottal, néha görög joghurtot, tízóraira vagy 1 banánt, vagy egy müzliszeletet, ebédre normális főtt ételt, de ennyi, nem tudok vacsorázni utána... :s bár nincs bajom, nem vagyok éhes sem, és már elég sokat fogytam.
2013. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem a joghurtokat, és már a kenyeret sem. És éhes sem vagyok.

Remélem ne jönnek vissza a kilók.

2013. febr. 19. 12:21
 5/5 anonim válasza:
Hasonlo van velem is! Fokozatosan mar mar eszrevetlenül kell növelni az adagot, hogy a gyomrod szokja, egesz nap akar orankent bekapni egy falat repat. MEg mozogni es en is csak remenykedem, hogy nem fognak visszajönni. De nem lehet ezt eletünk vegeig csinalni max ledolgozzuk ujra! En nem szandekosan ettem a vegere ilyen keveset:( Lelki gondok. Veletek mi volt? Hany centi?Hany kilo? Mennyi idö alatt?
2013. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!