Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak combból is? 13/L

MacsekCicus kérdése:

Hogyan fogyjak combból is? 13/L

Figyelt kérdés
Mostanában sokat fogytam, 152 cm vagyok és 50 kg voltam, 1 hét alatt lefogytam 48 és félre aztán két hét múlva 46-ra mindjárt 45 vagyok, csak annyi a baj, hogy combból nem nagyon fogyok, próbálom ezekkel a fogyasztó hatású vasgolyókkal, de az használ? valakinek használt már?

2013. febr. 21. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a combod magas prioritású zsírraktár, nem tehetsz sokat, csak folytatod a fogyást. Nem tudod befolyásolni, honnan fogyj, a tested dönti el.
2013. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. febr. 22. 20:10
 3/6 anonim válasza:
Hogy fogytál ennyit-ilyen gyorsan? :) kérlek írd le :))
2013. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is 50 kg vagyok, és amikor karácsony volt híztam pár kilót,és a combomon is látszott. Én úgy csináltam, hogy helyreálljon, hogy minden este csináltam 40 guggolást, meg ilyen tornákat. Jársz sportolni, mert akkor nem lenne nehéz leadni. Vagy menj futni, vagy mondom csináld ezeket a gyakorlatokat. Nekem segített, habár én 165 cm vagyok, és lehet, hogy más alkatú, de nekem bejött, és rövid idő alatt teszi meg a hatását. 1 hónap körül annyi le fog menni a combodról, ha ezt csinálod minden este, és este 6 után már ne egyél semmit, még gyümölcsöt sem, nagy mennyiségű cukor van benne. Ezt tudom ajánlani.
2013. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megprobálom :) Nem járok sportolni, de fogok, csak nem tudom mit :)
2013. febr. 28. 20:08
 6/6 anonim válasza:
válaszd a karatét én is karatézom lány léttemre már 5 éve
2013. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!