Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt szűkül össze...

Mennyi idő alatt szűkül össze valamennyire az ember gyomra, ha kicsit visszafogja a mennyiségeket? Elő lehet ezt segíteni valamivel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem lehet válaszolni, mindenki más és más. Elősegíteni egyáltalán nem lehet semmivel sem, hiszen ha ez lehetséges lenne, akkor nem lenne szükség gyomorgyűrű illetve gyomor bypass műtétekre.
2013. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én akármikor ettem rohadt kevés adagot(tényleg, egy verébnek is kevés lett volna, de nem koplaltam, csak napi 6-8× kajáltam), nem szűkült egy picit sem a gyomrom. Akár most is meg tudnék enni egy ültő helyemben 3 embernyi éttermi kajaadagot.

Szóval ez emberfüggő, anyám pl. 2 szál ropitól tele van.

2013. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetlen egy napig kevsebbet ettem de elég keveset kb. 1000kalóriát a megszokott 2500ról.. és már kb. semmi étvágyam egész nap csokit azért talán ennék...
2013. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az örök jótanács: azelőtt állj fel az asztaltól, hogy jóllakottnak éreznéd magad. Egyébként, ha közvetlenül étkezés előtt megiszol 2 pohár vizet, hamarabb eltelít az étel.
2013. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!