Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nem eszik kenyeret,...

Aki nem eszik kenyeret, viszont sonkát, sajtot, tojást igen, azok mit esznek ezekhez kenyér helyett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 23:34
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én október óta diétázom, azóta nem eszem kenyeret, krumplit, tésztát, stb.

De válaszolva a kérdésedre, én kenyér helyett puffasztott búzát is rizst eszem. Van belőle sós, natúr, szezámmagos, köménymagos...

Nem vagyok ételszakértő, nem tudom, mennyire egészséges, mennyire nem, de én szeretem, jó ropogós, és még nem haltam meg tőle, és szerintem más sem.

2013. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És milyen eredményeket sikerült elérned így? Ha lenne kedved és időd, részleteznéd nekem miből áll a diétád és főleg, hogy mit lehet ezek nélkül enni?
2013. febr. 23. 15:57
 13/14 anonim válasza:

Október óta lement 8-10 kiló. Elég sokat változtattam a korábbi életemhez képest... Nagyon rendszertelenül étkeztem és rengetek édességet ettem :( És nagyon sokszor próbáltam fogyózni, diétázni, de pár nap után mindig feladtam...

Nem tudom, mi történt velem októberben, valami átkapcsolt az agyamban. Az egyik tényező lehet, hogy az volt, hogy bekerültem egy külföldi egyetemre, és most jelenleg Belgrádban élek kollégiumban. Nem a menzától fogytam le, mert itt kivételesen változatos és finom az étel.

Annyit változtattam, hogy azóta rendszeresen eszem, reggelit, ebédet, vacsorát. Sok folyadékot iszom, átlagban napi kb. másfél litert minimum, de van amikor többet is. Eleinte csak muszájból csináltam, de most már ennyit megkövetel a szervezetem. Szénsavmentes vizet iszom főleg, meg teát, cukor nélkül. (Zöld, fekete teát üresen, néha citrommal, gyümölcs teákat édesítővel készítem).

Amit nem fogyasztok:

- kenyér,

- tészta,

- krumpli,

- rizs,

- cukor,

- édesség (nagy ritkán becsúszik egy csoki, de tényleg ritkán :D),

- üdítő (előtte sem ittam sokat, de azóta egyáltalán),

- nem fogyasztok alkoholt (előtte, ha elmentünk haverokkal, családdal, volt, hogy megittam egy sört, pohár bort, de most nem),

- nem eszem este 6 után


Rendszeresen tornázom (van amikor dvd-re, van amikor csak így magamtól), és a hatodik emeleten van a szoba, lift nincs.


Cukor helyett édesítőt használok, kenyér helyett puffasztott rizs. Sok zöldséget eszem.


Almaecetes vizet iszom reggel éhgyomorra, este lefekvés előtt, és ebéd előtt 15 perccel (de ezt sokszor elfelejtem...)


Úgy nagyjából ennyi, nem tudom, mennyit segítettem vele.


Még annyi, hogy nem neten olvastam ezt a "módszert", ha nevezhetjük annak, magamtól döntöttem el, hogy megpróbálom így, hogy megvonom magamtól a szénhidrátot.


Ja, igen, és nem mérem magam túl sokszor, két hetente egyszer szoktam, van amikor több.. Régebben mindig itt rontottam el, hogy túl sokat mértem magam, és pár nap után kiakadtam, hogy nincs változás.


Magamról annyit, hogy lány vagyok, 20 éves, kb. 165. cm magas és jelenleg (legutóbb mikor mértem 61 voltam), szóval most is olyan 60 kg körül vagyok, és 72-vel kezdtem. Még kb. 5-6 kiló a cél :)


Remélem segítettem. :)

2013. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nagyon ügyes vagy! További sok sikert!
2013. febr. 28. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!