Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nem eszik kenyeret,...

Aki nem eszik kenyeret, viszont sonkát, sajtot, tojást igen, azok mit esznek ezekhez kenyér helyett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én sosem szerettem a kenyeret. A felsorolt dolgokat magukba eszem, max zöldséggel. Nekem nincs bajom tőle, anyumnak viszont megfájdul a hasa ha kenyér nélkül eszi.
2013. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én zöldségek szoktam (paradicsomot, paprikát,salátát, sőt akár répát, stb.stb).
2013. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A lágytojáshoz szinte sosem ettem kenyeret... De nyersen egy kis citromlével és mézzel kikavarva is meg tudom enni.

Zöldséggel, főzelékkel, krumplival is jó. Egy töltött tojás sem feltétlenül igényel sok mást, nálunk otthon speciel mindig franciasalátával volt.


Sajtot ritkán eszem, azt is lehet salátával, magában (főleg ha nem olyan zsíros a sajt), zöldséggel, dióval (bár az elég zsíros kombó :))... Sok lehetőség van.


Sonkát nem eszem.


Egyébként nyersvegán/paleo kenyérre is rá tudnám rakni az ilyesmit (lenmag és alma alapú cucc, más olajos mag, sőt pl. répa is lehet benne, aszalt).

2013. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A fentebb felsoroltakon kívül: retek, torma, zeller.
2013. febr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Zöldséget. Imádom a kalifornia paprikát és a sörretket, de szeretem a saláta féléket is. Sokat eszek belőlük. És még mi lesz tavasszal, ha majd a kertben is nőnek.
2013. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokszor ha nincs nagyon időm, akkor sajt magában 5-6 szelet, esetleg paprika. Ha több időm van, akkor rántotta, sajt,szalámi,paprika,paradicsom.
2013. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kenyér helyett mehet a kétszersült,extrudált kenyér,puffasztott búza,puffasztott rizs

én szeretem ha valami egészségesebb helyettesíti a kenyeret ezek közül:)

2013. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor szíven ütne az információ, hogy egyik sem egészségesebb a felsoroltak közül a kenyérnél? Főleg nem a puffasztott búza.
2013. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Kedves TaplalkozasHarcmuves, ha megkérhetnélek, ne a válaszadóimat oktasd ki, inkább a kérdésemre felelj!

2013. febr. 23. 14:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Igazad van. Végtelenül hasznos lesz: zöldségeket eszik az aki egészségügyi megfontolásból nem eszik kenyeret. Tehát nem más keményítőben gazdag ételt, nem ugyan olyan összetevőjű 'kenyérpótlót' esznek. Van aki igen, ez a tudatlan divatkövető kategória.


Még van valami, ugyanis maglisztekből szoktak kenyérféléket sütni. Ez a kenyér ízére, állományára hasonlít.

2013. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!