Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai napom jó...

Szerintetek a mai napom jó volt, étkezés, és mozgás szempontjából?

Figyelt kérdés

Reggel 1órát takarítottam,ami oké nem nagy cucc. Reggelire gyümölcslevet,és egy nagy almát ettem. Ebédre 250g túrót! Uzsonnára egy jogobella light joghurtot... (ebben gyümölcscukor van) vacsorára párolt répa,és párolt csirkemell, vagyis igazából a levesben főttek, egy kicsi leveslevével ettem.

ez így jó? 16/L

És délután 40 percet Czanik Balázs aerobic dvdjére.. ( a capoeira)

Jó igy?


158cm/59kg


2009. szept. 9. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes út az anorexiához
2009. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek..dehát valamiben meg kell halni lássuk be
2009. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem volt jó.

Reggeli: ehetsz kiflit, zsemlét, abonettet, teljes kiőrlésű kenyeret. Sovány felvágott, főtt tojás, sajt, vagy kefír hozzá. Kell a rost, hogy jó legyen az emésztésed.

Ebédre túrót? Amikor még nap nagyobb része hátravan? Tessék normálisan ebédelni. Sovány húst, leveseket (kivéve a nehéz leveseket, mint pl. gulyás, bableves), párolt zöldséget.

Uzsonnára jó a joghurt, de mellé ehetsz pár szem korpovit kekszet is.

A vacsid jó volt.

Tízóraira, uzsonnára eheted a túrót, kis gyümölccsel.

2009. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

17/L 158cm/51 kg

18/L 156cm/45 kg


19/L na ezt már nem éred meg, ha így folytatod.

2010. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!