Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális az ilyen nagymama?!

Normális az ilyen nagymama?!

Figyelt kérdés
173 kg vagyok és 100 kg.Nagyanyám mindig nyösztet,hogy foggyak le,de ezt már akkor elkezdte mikor még csak 69 kg voltam.Neki úgy tetszettem mikor 15 éves voltam és 52 kg.Annál többet zabáltam mindig,minnél többet csúfolt,mások előtt lejáratott disznónak,tehénnek becézett szomszédok ismerősök előtt.Vicceket mondogat másoknak,hogy kenyérrel lehet rám nézni,guruljak haza stb.(Férjem elfogad így ahogy vagyok,de mivel én nem magam,így már több mint egy éve nem feküdtem le vele.Nem akarok levetkőzni,és már ott tartunk hogy őt sem érdekli a sex már.Nincs barátnője,mert mindig együtt vagyunk úgyhogy nem értem hogy bírja ki.Csak férfi.)De folytatom nagyanyámnál a témát aki miatt írok!Tudom jön az,hogy mért nem fogom magam,és kezdek fogyókúrázni sportolni.Lehet lustaság,vagy már csak azért sem.És már élni sincs kedvem.A mai napon azt kérte tőlem hogy hánytassam magam.Normális az ilyen kérdezem én?Nem tudom,hogy vegyek erőt magamon,hogy lefoggyak,depressziós lettem.Gyógyszert szedek,elég sűrűn iszok.Hogy másszak ki ebből a gödőrből?Valaki volt esetleg hasonló helyzetben?

2013. febr. 23. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
hát ez durva. egy pszichológus segíthet
2013. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
A nagymama nem normális. Viszont az sem normális, hogy te 100 kg vagy. meg az sem normális, hogy emiatt megszúnt a szex közötted és párod között. Megoldás: fogyjál le, de ne a nagymama által javasolt módszerrel, hanem egészségesen, pl. Paleolit vagy Atkins életmódra térj át.
2013. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon durva, sajnalom... en is hasonlo cipoben vagyok, 73 kg, 160 cm, es a mamam mindig azzal jon, h fogynom kene... 15 kg-ot fogytam 1 ev alatt, de mi volt az 1. reakcio erre? - Azert meg le kell adni...

Bezzeg otthon tomne edesegekkel, meg mindennel... Sosem veszi eszre az ellentmondast...

2013. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Igen, pszichológus.


Amúgy ti sem unatkoztok. A néninek elég furcsák a módszerei. De ettől még az feltűnt, hogy ő az egyetlen ember a környezetedben aki megállás nélkül foglalkozik azzal, hogy ne lásson szív-érrendszeri betegségekbe halva feküdni a földön?

2013. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lehet hogy fogynod kéne,egészségesebben táplálkoznod..És ha sikerülne lefogynod vagy elkezded az egészségesebb életmódot, akkor ne azért csináld mert a nagymamádnak nem tetszel,hanem a párod miatt, hogy több "együttlét" legyen köztetek,:)ez legyen a szemed előtt, ha pedig a mamád megkérdezni hogy mért fogyózól, mond azt hogy csak a párod miatt és önmagadért. más véleménye pedig ne érdekeljen. Engem sem érdekel más véleménye és sajnos én is husos vagyok..
2013. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Vége a világnak, egyetértek TaplalkozasHarcmuvesszel!


Normális, hogy csúfol és szid a szomszédok előtt?

Nem.


Normális a javasolt fogyókúrás módszere (hánytatás)?

Nem.


Viszont az se normális, hogy 173-hoz 100 kiló vagy.

És az se, hogy emiatt már nem éltek "házaséletet".

Milyen kapcsolat az?

Hát persze, hogy "elfogad" a párod, hisz már régen nem néz rád úgy, mint szexuálisan kívánatos személyre!


A nagymama 69 kilósan kezdett el téged piszkálni?

Azaz pont akkor, amikor az édes kis duci kislányból, egészségtelenül elhízott ember lett?

Pont akkor, amikor a túlsúlyod átlépte azt a határt, ami fölött már komoly egészségügyi panaszokat okozhat?


Ez határozottan ÉLESLÁTÁSRA vall!

Törődik veled, aggódik érted, nem akarja, hogy belehalj.


A módszerei nem a legjobbak, de erre nem az a megfelelő válasz, hogy őt szidod és közben "homokba dugod a fejed"!


Fordulj pszichológushoz!

Dietetikushoz!

Egy párterápia sem ártana, de legalábbis egy jó nagy beszélgetés elkelne a férjeddel!

2013. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy folytatod se egeszseged se ferjed nem lesz.
2013. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Szerintem is szakemberhez kell forduljak,és változtatni az étrenden.Sajnos könnyebb ezt leírni,mint be is tartani.:S
2013. febr. 23. 20:57
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

A nagymamát agyon kell csapni egy lapáttal!

Persze, biztos törődik veled és odafigyel az egészségedre... NÉZZ MAGADRA!! Mit művelt veled? Ő is láthatta, hogy egyre csak hízol...nagyobb és nagyobb leszel... ennek ellenére folytatta a lélekgyötrő piszkálódást. Hát gratulálok annak, aki a nagymamam mellett áll!

Először is nem kellett volna hagynod magad (igen tudom családtag... na és? mivan akkor? a Te tested, Te életed, nem az övé!).

Másodszor, ha így elfogad a férjed, akkor miért nem fekszel le vele? Ha már úgyis néha az alkoholhoz nyúlsz, akkor csak van olyan pillanat, mikor már csúszik a talaj és minden mindegy, nem? :) Olyankor villany le (ha annyira zavar) és ugrás az ágyba! Szerintem a férjed is örülni fog neki, hogy élete párja, szíve választottja végre beadja a derekát és a kedvére tesz! ;) Azért fogad el így, mert nagyon szeret! és mindegy, hogy hogy nézel ki! Én is 173 cm vagyok és 98 kg, mégis hetente 2-3x élek nemi életet a Párommal :) Én sem vagyok megbékélve a testemmel, de beláttam, ha így szeret, akkor minek problémázzak?! :)


Ha nem akarod élve elásni a nagymamát, akkor állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy végérvényesen hagyjon békén! Ha nem szorulsz rá, akkor a kapcsolatot sem kell vele tartani.

Én is megkaptam régen, hogy a család a legfontosabb és mindent meg lehet beszélni és ha kell el kell viselni a másikat azért, mert CSALÁDTAG! A nagy büdös ló*aszt! Az a család, aki szeret és támogat, melletted áll mindenben és a jó út felé terel olyan eszközökkel és módszerekkel, ami nem negatívan hat rád, hanem jobbá teszi az életedet! :)

2013. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9es,én is így gondolom igazából.és igen az alkohol segített párszor leküzdeni a gátlásaimat,és nem volt gond olyankor.:)De azért az sem megoldás,hogy mindig csak piásan.Igen eltaláltad,azt is hogy függök tőle sajnos.A gondviselője vagyok egyenlőre nálla lakunk.Akármennyire is ellenzi,hogy elmennyek ezen valahogy túl kell esnem minnél hamarabb.Mi már sokat beszéltünk erről férjemmel,és még a várost is el akarjuk hagyni.Szóval vannak terveink a jövőre nézve.Egy új környezet,munka biztos dobna az önbizalmamon,és könnyebben kezelném a súlyproblémát is.És azért fogynék,hogy ne fáradjak el mire elérek a melóhelyig.Sokat segít itt ha pozitív megerősítést kapok ezekben.Köszönöm.:)
2013. febr. 23. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!