Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-2 hét alatt 10 kg lehetséges?

Clau555 kérdése:

1-2 hét alatt 10 kg lehetséges?

Figyelt kérdés
sziasztok.. szeretnék minél hamarabb lefogyni 5-10kg-t de nem szeretném megvonni magamtól ez miatt a kaját,6 után nemeszek..lehetséges ezt futással esetleg tornákkal?
2013. márc. 2. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces kedvedben vagy ma:)
2013. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyik haveromnak sikerült 2hét alatt 10-15kg-t lefogynia.. de alig evett valamit és folyamatosan futott és tornázott.. de én nemszeretnék naponta csak vizet inni...
2013. márc. 2. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A haverod tönkretenné a hazugságvizsgáló gépet, ne röhögtess
2013. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten dobtam ki az elromlott mérlegemet..
2013. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:
Atkins-on az első hét minusz 5 kiló. De ennek zöme víz. Miért akarsz 1-2 hét alatt fogyni? Nem férsz bele az esküvői ruhádba?
2013. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esküvői ruha? ne nevettes utolsó, gondolod egy ilyen hülyét elvenne valaki??
2013. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónap alatt sikerült közel 10 kilót leadnom. Szerintem ez normális, egészséges tempó, nem hiszem, hogy ezt 1 vagy 2 hét alatt is meg lehetne csinálni.

Heti 0,5-1-1,5 kg fogyás normális, ennél több már nem jó.

2013. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ennyit akarsz leadni 1-2 hét alatt?
2013. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az egészséges fogyás heti fél kiló körül van. Ha ennél többet fogysz (vagy ha legalábbis ennyire sokat ilyen rövid idő alatt) az ha nem is azonnal, de később mindenképpen meglátszik majd. Az sem jó, ha izomból és vízből, és nem zsírból fogysz; márpedig 10-15 kg ennyi idő alatt nem megy másképpen. Kezdj el tornázni, egyél rendesen, és egészségesen lefogyhatsz.
2013. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!