Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szóval szerintetek tudok így...

Szóval szerintetek tudok így fogyni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezi, hogy letudnék e fogyni úgy hogy csak "félig" diétázom? Úgy értem nem fogok több szén-hidrátok enni, csak az a baj hogy nem vagyunk olyan gazdagok azért nem engedhetünk meg magunkat ilyen diétás dolgokat. Anyuval megbeszéltem és most már csak teljes kiőrlésű kenyeret vesz, de az ebéd akármilyen is legyen azt mondta egyem meg (szóval azt "muszáj")

De e lényegre téve úgy gondoltam a "félig" diétámmal és napi 30 perc szobabiciklivel meg heti 3x- tesi órával lefogyhatok?:). Olyan 7-8 kilót szeretnék leadni de nem kapkodok jó lesz olyan nyárra is :D.

Egyébként még nem eszek este hat után (csak ha nagyon akarok valami akkor joghurtot vagy gyümölcsöt) meg iszom alma ecetet.

16/L 75 k



2013. márc. 5. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
*térve
2013. márc. 5. 18:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Este 6 után nem eszek... marhaság, ha nagyon akarok akkor gyümölcsöt... még nagyobb marhaság

Ha az eddigi ételeid adagját csökkented kb. 20%-al, az is tökéletesen megteszi...

Az ebédet muszáj megenni... de nem mindet, vagy tagja vagytok az "üres tányér klub"-nak?

Almaecet? Az meg minek? A zöld tea sokkal finomabb és ugyanaz a hatása, plusz még antioxidáns is...

2013. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nagy hülyeséget irtál, hogy ha 6 után nem eszik az marhaság, és egyen kevesebbet...

Gondolom mivel fogyni akar nem eszik többet

a 6 után nemevés betartása igen is jó,

Egyébként jobb lenne ha eljárnál futni napi 30 percet sokkal többet érne mint a bicikli ( tapasztalat ).

Én is úgyanígy vagyok ezzel "nem engedhetünk meg magunkat ilyen diétás dolgokat. " Nem tudom nálatok milyen a tesi óra, de szerintem a fogyással nem egyre tehető :)

A futást mindenképp kéne csinálni, az eredményes fogyáshoz, mint ahogy leirtam már a fentebb ( a szoba biciklivel nem lehet ugy fogyni).

Ha bármi egyéb kérdésed van, nyugodtan irj.

( Én folyamatosan ezt csinálom... tömegelek, majd fogyózok( szálkásítok )

2013. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elöször is szerintem magyarázd el Anyunak, hogy sokkal jobban kijöttök diétás kajával, mint a sok szennyel. Nincs olyan, hogy diétás dolgok, hanem magát a szénhidrát és fehérje bevitelt kell másképp beosztani. Persze vannak minőségi fehérje és szinhidrátforrások, de ez sem minden esetbe drágább. Minőségi fehérje: csirkemell, hal..., Minőségi szénhidrát: rizs(főleg barna),édeskrumpli(habár ez elég drága)...stbstb


[link] Ez az oldal alapján megtudod határozni miből mennyit kell bevigyél. Cukros és zsír ételeket nagyon kerüld el. A szobabiciklizés jó is lehet, csak megfelelően kell csináld. Aerob edzést kell rajta végezned. Minimum 45 percig és maximum 1 óráig kell csinálni körülbelül 130as pulzusszámmal. Monoton, unalmas dehát ahogy a közmondás is szól... És mégfontosabb, hogy nem szükséges minden nap szobabiciklizni, sőt... Pihenő napot mindenképp hagyj a testednek.

2013. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!