Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azért lassú az anyagcserém és...

Azért lassú az anyagcserém és a fogyásom, mert keveset eszek?

Figyelt kérdés

Kiszámolgattam, általában alapból nem ettem (fogyokúra előtti mindennapjaimban) 1500 kcal felett, csak hétvégén, vagy süti van itthon.

175cm/65kg-ból 60 szeretnék lenni.

Hétköznap 900-1200 kcal között eszek már 1 hónapja.

(Egy héten egy nap eszem többet, ha van édesség itthon.)

1-2kg-t fogytam csak, pedig így hetente kéne annyit!

Heti 2szer sportolok + tornázom, bicikli, alig vagyok otthon, nem egész nap ülök...

Régen se volt gyors az anyagcserém, de akkor megvolt az "ingerem" kétnaponta. Most meg egy héten egyszer, mikor hashajtót szedek. Azért nincs ingerem mert keveset eszem? (Pedig eszek egy csomó zöldséget, gyümölcsöt, húst is rendesen, kerülöm a kenyeret, édességeket stb.)

Lehet ennek az az oka, hogy mindennap megiszok 1-2 bögre kakaót?

Egyébként napi 4szer eszem, de nem tudom megoldani hogy 8szor egyek, mert akkor éhes vagyok állandóan... de egyébként nasizok szóval pl. 1 marék mazsola vagy 3 párizsi magában számítható-e étkezésnek, azt nem tudom.



2013. márc. 5. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyni azért nem fogysz, mert édességet eszel és kakaót iszol... annak hogy hányszor mész wc-re nem sok köze van az anyagcseréhez sokkal inkább van a bélmozgáshoz, ami azért renyhe, mert keveset mozogsz és rendszertelenül táplálkozol...
2013. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Édességet 1szer eszek 1 héten. A kakaót mennyire kéne mellőznöm? Mivel még tini vagyok, elvileg kell a kálcium a tejből, az a 2 kanál kakaópor meg annyira számít?

A rendszertelen étkezés minek számít? Étkezést nem hagyok ki, és mindig egyidőben eszem.

2013. márc. 5. 20:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah, és az számít ha pl. 6kor eszem este utoljára és másnap nem reggelizem mert későn kelek? (hétévégén csak)
2013. márc. 5. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
a kakaó szorulást okoz, nekem anno még a gyerekorvosom mondta
2013. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Igen, keveset eszel és azért lassú....

Rettenetes az "étkezésed", ha ezt folytatod, egész életedre el fogod rontani a hormonháztartásod és elhízott leszel felnőtt korodban is.

Egyél többet, mozogj többet, ne egyél tejtermékeket és reggelizz, vacsorázz rendesen, tehát napi 5 étkezés minimum ! Ja és igyál 3-4 liter vizet naponta....

2013. márc. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggel éhgyomorra legalább 2 pohár vizet igyál meg. Rendbehozza a bélproblémáid.
2013. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

egyél napi 3x rendszeresen, annyit amennyi jól esik. persze az ilyen kakaó, parizer meg a többi műkaját el kell hagyni. de hülyeség számolgatni a kalóriákat.


a hangsúly a mozgáson van. ha le akarsz fogyni, heti 2-3 testmozgásnak nevezett lötyögés elég kevés. heti 4-5 alkalommal kéne ájulásig edzeni az izmaidat. 175 centihez a 65 kiló nagyon jól néz ki IZOMBAN egy lányon.


szal ne testsúlyt akarj csökkenteni, hanem add le a zsírt, és erősítsd az izmaidat. motivációként nézegessed: [link]

2013. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!