Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsinál nagyon teleettem és...

Vacsinál nagyon teleettem és most kellemetlenül érzem magamat mit tehetek?

Figyelt kérdés
Valaki tud adni valami tuti tippet a telítettség, szétdurranás érzés megszüntetésére?

2013. márc. 6. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Zabáld teli magad egészen durranásig majd segít az eszpumizán.

Ha meg székrekedésed van arra is ad tanácsot a TV reklám. Egyébről sem szólnak a reklámok, mint, hogy hasmenésed van, vagy székrekedésed, vagy felpuffadsz a buszon utazás közben és bekapsz egy tablettát és attól ki jön minden gáz belőled és leeresztesz, magyarán fingasz egy jó nagyot, és a melletted álló utasok még jót nevetnek is, miközben szagolják.

Étkezz rendesen, és nem lesz szükség ilyen gyógyszerekre.

2013. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gyógyszerről szó sem volt, nem értem honnan vetted ezeket :) most az egyszer előfordult na és? azt kérdeztem, mit lehet ilyenkor TENNI amivel lehetne csökkenteni ezeket az érzéseket
2013. márc. 6. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs az epéddel gond és a gyomorsavaddal, csak szimplán tele vagy, akkor nincs más, majd az idő megoldja.


Esetleg gondolj valami undorítóra, és a felesleged kihányod.

2013. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék hányni meg az undorító dolgok nem szoktak meghánytatni :D szimplán túl sokat ettem most :D inkább marad az időre bízós dolog
2013. márc. 6. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor sétálni szoktam egy nagyot, az mindig segít.
2013. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csipet szódabikarbóna segíthet.


Az pedig jogos, hogy az ember ne egyen túl sokat, de megtörténhet, akár nem is olyan sok evésnél is előfordul, de ha valakivel elszaladt a ló és csak ő tehet róla, akkor sem akarnám, hogy szenvedjen.

A reklámok, amik arra buzdítanak, hogy csak zabálj össze mindenfélét, hisz itt az akármilyen csodaszer, nekem is visszatetszők.

De sok gyk-s kommenttel is ez a helyzet.

2013. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Citromlé magában, gyorsítja az emésztést egy kicsit, csökkenti a teltségérzetet.
2013. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!