Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek ellenére sem fogyok,...

Ennek ellenére sem fogyok, mit bakizok?

Figyelt kérdés

Naponta 3-szor eszem. Mivel kolis vagyok,

- a reggelim 1 szendvics ( sima zsömi + felvágott)

- ebéd ami leves itt van+ második

- Vacsi vagy szendvics, vagy valami péksüti olyan 16 magasságában


2 naponta futok 3 km-t, mégis 72 kg vagyok a 167 cm-hez.


Miért???????????????


2013. márc. 8. 22:54
 1/9 A kérdező kommentje:

Mit csiálok rosszúl, hogy egy deka sem megy le rólam. :(


Mást kellene ennem, de mit? Főtt étel csak a menza marad.

2013. márc. 8. 22:57
 2/9 anonim ***** válasza:
az, hogy csak szénhidrátot eszel... akármennyit futhatsz, hogyha dupla annyi kalóriát viszel be
2013. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés étel egy napra.Nincs több mint 1000 kalória/nap, még jó hogy raktároz a szervezeted.Tessék többet enni. :D
2013. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A pékárúban lévő szénhidrátot teljesen száműznöd kéne. Persze koliban nehéz mondjuk egy rántottát sütnöd reggelire, de valahogy meg kéne oldanod, hogy a reggelid és a vacsorád tartalmasabb fehérjékből, salátákból álljon. Az ebéd így sem rajtad múlik és ilyen helyen nem túl tartalmasak.

Az ételeid összeállítása nem jó, ezért nem fogysz.

2013. márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az ebédem marad, nem tudok mit tenni. Sütögetni nem tudok bent. Akkor mit vegyek reggelire, vacsira. Légyszi segítsetek már!


Túróra gondoltam, gyümölcsre, de azt mondták a túrótól csak jobban fogok izmosodni és még dagibb leszek.

2013. márc. 9. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Reggel egyél egy kis répát, almát, narancsot, és mindenképpen 1-2 banánt, hogy legyen energiád! ebédre akkor edd azt a szart... vacsira pedig salátát vagy hideg tálat vagy gyümölcs vagy zöldség
2013. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát mondjuk reggelire 2 banán, este jó a túró, vagy párolt zöldség tejföllel ilyesmi?
2013. márc. 9. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
reggelire 2 banán, ugye akkor ebédre az a semmi, és vacsira pedig párolt zöldség :) tejfölt semmiképp se :) és megmondom őszintén... nekem a túró se nyerte el a tetszésem :) de! ezek mellett sportolni is kell! én napi 700kcalon vagyok ( sajnos ma nem sikerült betartani drága mamám miatt :( ) de ezek mellett mindennap 40-50perc kardió :) remélem segítettem valamit :)
2013. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Napi 700 az éheztetés, az nem lesz egészséges.
2013. márc. 11. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!