Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pasim mellett nem megy a...

A pasim mellett nem megy a fogyózás, sőt még híztam is. Hogyan értessem meg vele, hogy ilyen alakkal fogynom kell (kép)?

Figyelt kérdés

Akkor is dagi voltam már mikor összejöttünk, de őt ez egyáltalán nem zavarta, Sőt, mindig próbál lebeszélni a fogyózásról, és ha látja, hogy igyekszem odafigyelni, akkor meg folyton dicsérget, hogy mennyire jó a fenekem meg a lábaim...


Ez nem túl motiváló, és mióta összejöttünk, fél év óta még híztam is (4 kilót), ráadásul mind a hasamra jött, elég durva a helyzet:

[link]


Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez tetszik neki, nem veszi észre, hogy hájasra híztam??


2013. márc. 14. 10:28
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Őszinte leszek, kinézetre nekem nagyon tetszel, lehet hogy a pasidnak is a dagibb lányok jönnek be. Viszont az egészségre is kell gondolnotok. Arra mindenképpen vigyázz, hogy ne hízz tovább. De talán a legjobb, ha legalább az együttjárás alatt feljött kilókat leadod, jobban fogod magad érezni! Menjetek együtt mozogni! Szerintem az egészséged biztos meg fogja győzni őt, és ahogy elnézlek, pár kiló fogyással még bőven marad rajtad mit fogni.. :-) 25f
2013. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Az én barátom pont ilyen! Mikor összejöttünk én vékony voltam, kb. 2 év után kezdtem el hízni, ami nagyon zavar és igyekszem tenni ellene, mozgok, meg az evésre is figyelnék, de nem hagyja, állandóan tömné belém a kaját, mindenféle nasit összevásárol, ha eszünk kiszed egy csomó adagot, ha mondom, hogy nem kérek ennyit, meg nem akarok enni, akkor már kb. veszekedni kell vele, hogy meggyőzzem, hogy nem kérek enni. Azt mondja, szerinte nem vagyok kövér, meg hogy jól nézek ki, de én már utálom magam. Nem tudom mi a jó megoldás. :(
2013. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Ezt én sem értettem a páromban. Mikor összejöttünk sem voltam sovány, de zsír kevés volt rajtam. Történt egy pár dolog és szedtem fel magamra nem is keveset és leszeretném adni. De ő állandóan csak mondta, hogy csinos vagyok meg sütizni akart elvinni stb. Én leültem vele és megbeszéltem, hogy örülök neki, hogy tetszek de leszeretném adni amit felszedtem. Megértett engem és most már segít étrendet kiválasztani, bevásárolni és támogat. Ezért két hetente elvihet a kedvenc cukrászdájába :D Szerintem ti is próbáljátok megbeszélni vele, elmagyarázni a párotoknak.
2013. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
És kérdező nem vészes az alakod :) Pár kg leadása utána nagyon jó alakod lesz! Sok sikert :)
2013. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
2. vagyok. Én minden alkalommal próbálom vele megbeszélni, hogy ne tömje már belém a kaját, mert majd én eldöntöm mennyit eszek, de akkor meg kitalálja, hogy én nem eszek semmit, már össze kell, hogy vesszek vele, mire hajlandó "engedni".
2013. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
3. vagyok: 2-es nem lehet, hogy félt a barátod, hogyha keveset eszel akkor megbetegszel? Én hallottam már ilyenről.
2013. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Egy jó nagy adag akaraterő kell hozzá,semmi több. Engem a szüleim készítettek ki,hogy nem is vagyok kövér,miért akarok lefogyni,egyem meg a 3. tányérral is,nem szép aki sovány stb. Rohadt nehéz volt,de elengedtem a fülem mellett,még akkor is,ha sértődés lett a vége. Állj a sarkadra,jelentsd ki,hogy többé ez nem téma köztetek. (viszont ne tőle várj megerősítést,hogy szép vagy-e,meg fogytál-e már,inkább keress egy igaz barátnőt,akivel ezt megbeszélheted,tényleg ne beszéljetek a pasiddal erről többet,se pozitívat,se negatívat) Ha sütivel kínál,mondd h köszönöm nem kérek. Ha tényleg szeret,nem az ő érdekeit fogja nézni,hanem a tiédet. Nálad nem az van,hogy van 1 anorexiás csaj,aki siránkozik,hogy jajdekövérvagyok,hanem reális elvárásaid vannak magaddal szemben (le a kalappal előtted,hogy teszel az egészségedért,minden elismerésem)

Járj el edzeni,bicajozz,fuss,mozogj,súlyzózz,és mellette egyél egészségesen. Nálad ennyi bőven elég lesz, 2 év alatt tökéletes(nemvicc!) alakod lehet,ha tényleg komolyan veszed. Az emberek meg,akik le akarnak beszélni, csak magukkal törődnek,és elég sokan lesznek,mert általában irigyek,hogy neked van akaraterőd hozzá. Összesen ennyin múlik az egész, mindent bele^^

2013. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Régen mikor megismerkedtünk, valóban keveset ettem. Na de ez már régen volt és most nem érzem jól magam a bőrömben.
2013. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Mondjátok már miért jó ez az alak? Én is kb így nézek ki és fogyni akarok méghozzá nem is keveset. Nem szeretem magam így. Kérdező te hány kg és cm vagy?
2013. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Mi van a hűtőszekrényedben? Hús és zöldségek?

Akkor nem hízol. Tejes kaják, kenyér, cukor? Akkor magadnak keresed a problémát, eleve nem kéne ilyeneket megvenni.


Hogy a párodnak mi tetszik, az talán magánügyetek :D

2013. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!