Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pasim mellett nem megy a...

A pasim mellett nem megy a fogyózás, sőt még híztam is. Hogyan értessem meg vele, hogy ilyen alakkal fogynom kell (kép)?

Figyelt kérdés

Akkor is dagi voltam már mikor összejöttünk, de őt ez egyáltalán nem zavarta, Sőt, mindig próbál lebeszélni a fogyózásról, és ha látja, hogy igyekszem odafigyelni, akkor meg folyton dicsérget, hogy mennyire jó a fenekem meg a lábaim...


Ez nem túl motiváló, és mióta összejöttünk, fél év óta még híztam is (4 kilót), ráadásul mind a hasamra jött, elég durva a helyzet:

[link]


Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez tetszik neki, nem veszi észre, hogy hájasra híztam??


2013. márc. 14. 10:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az én férjem is ezt csinálta. Aztán észrevette rajtam, hogy tényleg nagyon zavar a dolog, tiszta depressziós lettem a súlyom miatt és elmondtam neki, hogy nekem nagyon rossz így és újra csinos akarok lenni. Megértette, azóta töretlenül segít, le is ment már szinte minden feleslegem. Mostmár csak gyümölcsöt vesz, ha meg akar lepni, régen hazaállított nagy tábla csokikkal meg nagy zacsi chipsekkel...
2013. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Amúgy nem bántásból, de tényleg kell fogyj pár kilót, mert ez most még mondjuk elmegy, de még hízol pár kilót és kifejezetten kövér leszel.

( És mi ez a kupi???)

2013. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Szia! :) Ne haragudj, lány vagyok, de válaszolok.

Tudod van az a mondás, hogy "Csak a kutyák játszanak a csontokkal, az igazi férfiak a telt idomokat szeretik". Ha a barátodnak így tetszel, akkor ne idegesítsen az, hogy éppen, felcsusszant az a fránya 4 kg, vagy éppen több. :) Egyébként... Miért nem jársz hastáncolni? Ahhoz ilyen alkat kell, amilyen neked van, olyan szépen karcsúsít, és meg is mozgat.

Hány kg vagy, és hány cm? Én hastáncolok lassan két hónapja, de én irigylem az alakod, ha ez megnyugtat egy picit. :)

2013. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

döntened kell.

teszel az egészségedért,mert hiába a fiatalság bája,ez a testzsír százalék már elhízott kategória.

vagy maradsz egészségtelen,lusti és a fura ízlésű pasid vágyainak a tárgya.

2013. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ja én pasim is dettó. Mikor összejöttünk se voltam vékony, és fogyózni keztem, bár nem miatta csak akkor vettem észre, hogy a helyzet már tarthatatlan. 9 kilót szépen le is fogytam, azóta meg mindig hoz valami csokit ha jön hozzám, és már visszajött 3 kg.. mert megsértődik ha nem eszem meg :S
2013. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én így néztem ki tavaly mint te:) 90 kiló voltam,aztán elegem lett a folytonos beszólásokból amit a pasim haverjaitól kaptam meg másoktól, eldöntöttem hogy lefogyók... Tavaly júniusban kezdtem,és most vagyok 70 kiló. Még sokat kell,de megéri hidd el,jobban fogod érezni magad!:)

( nagyon szép a melltartód )

2013. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
47%
Nem tűnsz annyira kövérnek pár kiló fogyás és tökéletes lesz az alakod
2013. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Most hogy állsz? Sikerült fogynod? Vagy még híztál?
2013. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Sajnos még többet híztam közben, két kiló jött fel még azóta. Rá kell szánnom magam a változásra.
2013. ápr. 30. 17:37
 20/25 anonim ***** válasza:
Írtam már neked, az én barátom is folyton tömné belém a kaját, de elkezdtem elég komolyan mozogni és megmondtam neki, hogy keményen megdolgozom az eredményért, tartsa tiszteletben és ne kelljen már a kaján vitatkozni, mert már hányok magamtól, ha nem történik változás. Szerencsére most úgy tűnik megértette.
2013. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!