Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás étrend? Nagyon...

Fogyókúrás étrend? Nagyon sokat olvastam el és nem tudom eldönteni melyik jó, nem vagyok igazán zöldségevő, inkább húsos. Linkek is érdekelnének

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

nem igazán érthető a kérdés,de egy átlagos diétában napi többször is szerepel a hús/zöldség.

ez a nem igazán dolog meg szintén értelmetlen.

azt kell csinálni és enni,ami a célt szolgálja.

ilyesmi,hogy nem szeretem ezt-meg azt nyápic dolog.

meddig tart egy evés?

5-8 perc.

ha valaki ennyit sem bír ki,az egy motiválatlan nyafogó.

kiinduló adatok,edzés múltról valami nélkül meg nem lehet ajánlani semmi konkrétat.

2013. márc. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen linket vársz? Zöldségmentest? Olyan fogyókúrás étrendet nem találsz.
2013. márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is húsos vagyok, de idővel megszerettem a zöldségeket. Cél szentesíti az eszközt. Ha ezzel lehet fogyni, ezt eszem. Mellesleg minden fogyókúrában fontos a fehérje, ha így akarsz enni egyél húst (ne sertést vagy marhát, hanem csirkét és halat, főleg csirkemellet, bőr nélkül), sajtot, tejet, tojást, natúr joghurtot. Írd be a böngésződbe hogy kalóriatáblázat, ott mindent megtalálsz. A tésztákat, kenyeret, cukrot, sót, édességet, nassolnivalókat teljesen iktasd ki az étrendedből, és ha már a zöldség nem megy, egyél sok gyümölcsöt. Tészta helyett ehetsz teljes kiőrlésű gabonaféléket, barnarizst, zabpelyhet amit zabkásának meg tudsz főzni, kölest, stb. Ajánlom hogy reggelire-uzsonnára csak gyümölcsöt, ebédre és vacsorára pedig tejtermékeket és húst, vacsorára csak felét mint az ebédnek.
2013. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!