Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár nap zabálással nem lehet...

Pár nap zabálással nem lehet hízni? Tapasztalatok. Még mindig bevállalnád?

Figyelt kérdés

Először is: 20 éves lány vagyok, 180 cm magas, kb 58-60 kiló között mozog a súlyom.

Egészséges ételeket eszek, no kenyér, finomított élelmiszerek, csokoládé (max étcsoki), sütemény...stb Már valójában totál el is szoktam tőlük.

Már egy hónapja tartom a "diétámat", napi 1000 kalória körül eszek, viszonylag sokat, de ugye a sok zöldség miatt alacsony kalóriatartalmú ételeket.

Múltkor viszont megkívántam sok-sok egészségtelen kaját, és gondoltam tartok egy 'zabanapot', amikor azt eszek, amit csak akarok.

Vicces, hogy pont közben ott ragadtunk mamáméknál a mostani nagy hóvihar miatt és persze mamám egyből begyújtotta a sütőt, készítette a krumplipogácsát, jókai bablevest és sütött vagy 50 palacsintát... Muszáj volt belőle ennem, így is azt hallgattam, hogy milyen vékonyka vagyok, hízzak már egy kicsit.

Így tehát aznap ettem reggelire egy szelet fehér kenyeret margarinnal, lekvárral, ebédre egy kisebb adag bablevest + 4 krumpli pogácsát (persze olajban sütve) és desszertnek 3 lekváros és 2 kakaós palacsintát. Uzsira jött megint 2 kakaós palacsinta, lecsúszott egy balaton szelet is, vacsorára pedig ismét egy jó szelet fehér kenyér margarinnal és megsózva. Ezt összeszámoltam, nagyjából 2870 kalória lehetett.

Persze iszonyú rosszul lettem este, azt hittem mindjárt jön a kis vuk.. Másnap reggel végre hazamentünk (még egy napot nem bírtam volna ennyi főtt kajával), reggelit nem kívántam, ebédre pedig anyukám rakott krumplit főzött, így abból ettem egy adagot. Gondoltam, 1-2 nap most ilyen lesz.

Így jutottam el a "teszt"hez.

Soha többé szar kaja!!!

Folyt köv.



2013. márc. 17. 11:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

szerintem is tanulságos volt :)

sok minden helyrezökkent most bennem valahogy

a maradék pár tábla csokit majd elajándékozom, csak látni se kelljen :D

2013. márc. 17. 13:18
 12/16 anonim ***** válasza:
eddig mennyit fogytál?
2013. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Na, hát most már sokkal jobban vagyok, bár tegnap némi salátán kívül semmit nem bírtam enni és megittam egy rakat méregtelenítő teát. De ezt soha többé!! Tényleg nagyon fontos a mértékletesség, és emellé úgy még sokkalta jobban is esik az étel. Egyszer-egyszer egy kis mákos rétes vagy spagetti belefér, de soha nem addig tömni magunkat, míg már nyögni se bírunk.

Súlyt sajnos nem tudok mondani, mert már visszajöttem a koliba és itt nincs mérleg, de az biztos, hogy a hasam megint lapos lett, a lábam nincs megdagadva és már nincs állandó hányingerem, ha bármi kaja eszembe jut. :)

Ebből is tanultam!

2013. márc. 18. 09:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg azért jött rád a kontrollálhatatlan falásroham, mert egy hónapja éhezteted magad... illetve bele se akarok gondolni, hogy az általad normálisnak vélt napi 1000 kcal előtt mennyivel koplaltad magad egy, a magasságodhoz vészesen alacsony súlyra... -.-

De a te dolgod

2013. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ma hasonlóan jártam. Ugye húsvét sok finom süti. De az a vicc, hogy nem is ettem belőlük sokat. Régen sokkal többet megettem, akár egyszerre, most meg pár szelettől, ha nem is lettem rosszul, de rossz közérzetem lett és hasmenésem is volt. Most én is megtanultam mennyit számít mihez van hozzászokva a szervezet. Nem baj, úgy is csirkemell van itthon jó lesz holnap egy kis salival, de azért, lehet, hogy óvatosan eszem még egy kis sütit.
2013. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 poiu ***** válasza:
Jók vagyunk ! (Néha rosszalkodunk :-)
2013. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!