Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hosszabb távon is így...

Ha hosszabb távon is így folytatom hízhatok?

Figyelt kérdés

Most hogy elkezdődött a suli néha megeszek 400kcal csokit, meg van hogy 2párizsis szendvicset, vagy a 2szendvics helyett 20dkg fornettit. Sokszor van olyan is hogy dolgozok késő estig, ilyenkor ezen kívül nem is eszek mást, mert idő sincs rá, meg olyankor eszembe se jut hogy enni kéne. Általában 6után nem eszek. Hétvégén főtt ételt szoktam enni, bár abból se sokat, meg néha valami sütit, vagy egy somlóit(bár ez nem rendszeres).


Igazán azért félek, mert eddig nem ettem ennyi édességet, és mindennap tornáztam, most meg se időm se erőm rá, főleg mikor késő estig munka van. A másik amiért még félek, hogy nem normális ételeket eszek(sztem) amiért parizel meg csoki, viszont ezeket kívánom:S


164cm/51kg


Szerintetek min változtassak? Félek hogy amit nyáron elértem azt most elvesztem a rossz életmóddal:S


17/L


2009. szept. 16. 05:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, olyan nincs, hogy nincs időd mást enni. Csokira miért van időd mégis? Szóval, egészséges ételeket kell enned és akkor nem kell tartanod a hízástól.

Én úgyanígy vagyok mint te, sokszor késő estig dolgozok, és a melóhelyen már csak a csokiautomatából és a szendvicsautomatából lehet vásárolni. Én azt szoktam, hogy estére mindig szoktam vinni joghurtot, gyümölcsöket, müzlit. És így nincs bűntudatom, hogy hízlaló kaját ettem.

2009. szept. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hé nem mást enni nincs idő, hanem tornázni, azért kioktatás előtt illene jobban elolvasni..


de kössz h válaszoltál.

2009. szept. 16. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is volt/van hasonló problémám,és szerintem ez függ attól is,hogy mos ,hogy dolgozol,ki vagy téve a stressznek,ezért nagyobb mennyiségben kívánod a csokit,és több olyan dolgot,amit eddig magában nemettél,például a parizer...szóval,nem kell megijedned,csak hozzá kell szoknod az új heyzethez,és lehet mérsékelni a csoki utáni vágyat,az akarat kérdése,csoki helyett egyél inkább gyümiket ,azok tényleg jobbak!
2009. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a jó tanácsokat, megy a hasznos:)
2009. szept. 17. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia nem kioktatni akartalak, de tényleg te írtad, hogy nincs időd enni. Olvasd el mégegyszer a kérdésed. Vagy inkább bemásolom ide azt a részt:

Sokszor van olyan is hogy dolgozok késő estig, ilyenkor ezen kívül nem is eszek mást, mert idő sincs rá, meg olyankor eszembe se jut hogy enni kéne.

2009. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!