Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért teszem ezt magammal?

Miért teszem ezt magammal?

Figyelt kérdés

2 hónapig voltam liszt és cukor mentes étrenden. Sovány húsok, sok zöldség, napi egy gyümölcs, tojás és hal. Ebből állt az étrendem. Leadtam 7 kg-ot, a fenekemen és a combomon kezdett eltűnni a narancsbőr, az arcom kisimult, a pattanások eltűntek. Jól éreztem magam a bőrömben. Aztán elkezdtem újra csokit, sütit és kenyeret enni. Pár nap telt el így, és újra tele vagyok pattanással és semmihez nincs kedvem, semmi nem érdekel.

Miért teszem ezt magammal? Hogyan álljak vissza a liszt és cukor mentes étrendemre. Nagyon rosszul vagyok, mióta újra pocsék ételt eszem, görcsöl a gyomrom, megy a hasam, zsibbad mindenem, az izmaim begörcsölnek fájdalmas hosszú percekre. És még ez sem motivál? Mi a baj velem?

Még 8 kg leadása hátra van.


2013. márc. 18. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulalok a 2 honaphoz, szep eredmeny!


Sajnos a baj ott van, hogy emberek vagyunk es nem gepek. Birjuk birjuk egy darabig, aztan a nagyok is neha beadjak a turulkozot, de ezzel nincs semmi baj.


Az ilyeneknek talaltak ki a csalo napokat.


Egy heten egyszer iktass be egy napot, amikor azt eszel es annyit amennyit akarsz. Ha a het tobbi napjan nagyon okosan/ugyesen eszel es melle meg sportolsz is, akkor hidd el, a szombati jegkrem/pizza/nagyisutije nem fog kart tenni, sot meg elonyodre is szolgal.


A cukor/liszt ehsegedet csillapitod, ujult erore kapsz, hogy tovabb folytasd a programod plusz a leptin hormon haztartasodat ujra feltoltod (a zabalasok eredmenye a sok leptin, ami cserebe zsiregetest fog eloidezni), ugyhogy duplan jotekony lesz a 'csalas'.


Sokan nem tudjak, de a cukor ugyanolyan fuggoseget okozo szer mint a cigi vagy a heroin. A tested kivanja es megtenne mindent hogy hozza jusson. Nagyon eros akaratero kell, hogy a csapitasnak ellenallj, de ha tervszeruen beiktatsz "csalo" napokat, akkor a fuggoseged is ki lesz elegitve es a programod sem fog karba veszni, mert nem fogod minden nap csinalni, csak amikor elo van irva a naptarban.


Sok sikert!

2013. márc. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a néhány megtévedt napot és folytasd, ahol abbahagytad.

Egyszer már megcsináltad! Most is sikerülni fog.

2013. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Folytasd!

Vagy örökké kövér és beteg szeretnél lenni?

Biztos a rossz idő miatt most nehezebben vagy, rontott a kedveden, de hidd el megéri!

2013. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Folytatom. Én is gondoltam a hirtelen időjárás változásra, mert akkor kezdődött minden amikor bejött a hideg.

De ma már új erőre kaptam. Talán jót is tett, hogy kiírhattam magamból a bánatom.

Köszönöm.

2013. márc. 19. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!