Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinált már valaki 7-10 napos...

Csinált már valaki 7-10 napos léböjtkúrát és ha igen mennyit fogyott vele?

Figyelt kérdés
Olyanok ne írjanak akik nem léböjtöztek,csak azok akik igen és olyan se írjon aki azt írná,hogy egészségtelen stb!!!!!!!!Köszi
2009. szept. 16. 21:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
58%
Végigcsináltam a 14 napos Turbót, én csak 4 kilót fogytam, és az vissza is jött. Iszonyatosan vágytam szilárd ételre, úgyhogy ilyet többet nem csinálok:(
2009. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. szept. 16. 23:02
 3/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!!

Te szeretnél ilyet csinálni? Melyiket a 7naposat v a 10naposat?

Csak mert most én is szeretném, elvileg úgy terveztem, hogy ma kezdeném és egy teljes hétig csak vizet innék meg gyógyteákat cukor nélkül.

Remélem így kell :D

2009. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Jóreggelt!Én a 7napossat csináltam lement 5kg.De nekem 2kg gyorssan vissza is jött és iszonyatossan nehéz a léböjtkúra föleg mellette a családot is elkelet látni és nem lével.De utána nekem olyan jó érzésem volt a börömbe.Megéri a szervezetnek is csak kitartás:)Sok sikert.Napi 4-5liter folyadékot ittam leves nem volt benne.
2009. szept. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

sziasztok.

Aha én ma kezdem a 7 naposat,főztem 4 liter gümölcs teát cukor nélkül,meglátjuk meddig bírom.

2009. szept. 17. 09:41
 6/19 A kérdező kommentje:
vagyis reméljük kíbirom,ha elkezdenéd te is, és éhes lennél vegyél be egy rágót nem hízlal és van íze:)
2009. szept. 17. 09:42
 7/19 A kérdező kommentje:

5:50- es

Köszi a bíztatást, nekem csak annyiból jobb,hogy nem nekem kell főzni,hanem anyunak:) Viszont asszem kb 2 hónapja végig akartam csinálni ezt a kúrát már 3 napja nem ettem a hasam kissé beesett nem szédültem,meg semmi de aznap anyu a kedvencemet főzte így majdnem 2 órát örlödtem rajta,hogy egyek ne egyek végül feladtam a léböjtöt,de most nem fogom:))

2009. szept. 17. 09:46
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
kérdezd meg Bujtort, hátha azóta kijött az intenzívről a léböjt kúrája miatt. 2 hétig csak infúzión élt, biztos fogyott vagy 6kilót...
2009. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Neharagudjál 11.34 ilyennel még viccelődni semm jó.Miért kell olyanokat irnod amiről fogalmad sincs.Nem ismered az egész betegségét a művészurnak és te ide mered irni hogy léböjtkura miatt van az egész betegsége?Merész vagy nagyon.
2009. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Na én is ma kezdtem el, hál' istennek most beteg vagyok és nem rég keltem :D Szóval így talán könnyebb lesz kibírni...igaz viszont éjjel jó sokáig fent vagyok, de akkor jobban vissza tudom magam fogni mint nappal, meg nézni, hogy az osztálytársaim mit esznek... :S :D

Neked sok sikert, és kitartás :)

Remélem sikerülni fog neked, és nekem is. :)

2009. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!