Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinált már valaki 7-10 napos...

Csinált már valaki 7-10 napos léböjtkúrát és ha igen mennyit fogyott vele?

Figyelt kérdés
Olyanok ne írjanak akik nem léböjtöztek,csak azok akik igen és olyan se írjon aki azt írná,hogy egészségtelen stb!!!!!!!!Köszi
2009. szept. 16. 21:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nekedis:) Reméljük sikerül.Minden jót! Most még egész jól bírom:D
2009. szept. 17. 13:42
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia! Na h bírod eddig? :D
2009. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

szia:)

Egész jól,korog a gyomrom,de nem szédülök meg semmi.

Te bírod?:D

Ja igen meg szívem szerint ennék,de mostmár végig csinálom:D

2009. szept. 18. 14:14
 14/19 anonim ***** válasza:
Eddig bírtam, de ma történt valami nagyon jó dolog amitől nagyon boldog lettem, szóval ettem, de később este kiderült, hogy elég gyorsan fordult a kocka és a jóból elég rossz lett, szóval nagyon jó most, de tényleg :S . kezdhetem előröl, csak mert egy kis naiv csajszi vagyok (Y) ":)" Neked továbbra is kitartás, én ma újra kezdem :) hajrá :)
2009. szept. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én meg épp most eszem rántottát,nem bírtam ki 20 perce keltem tiszta hülye vagyok. Holnap kezdem,de mostmár ha addig élek is végig csinálom sikerüljön nekedis:D Bírd ki:)
2009. szept. 19. 10:25
 16/19 anonim ***** válasza:
Na akkor jók vagyunk :) Amúgy te mennyit iszol egy nap? Mármint ilyenkor amikor ezt csinálod. És ma még fogsz enni valamit v csak azt a rántottát? :D kitartááás nekünk :) Amúgy hány éves vagy?
2009. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

18 vagyok.

Ma már szerintem eszem rendesen,mert amúgy is elrontottam mivel már reggeliztem,viszont holnap már nem adom fel:D

Te hány éves vagy?

Hát 3 liter teát szoktam inni,egésznap,de mondom rágozóm az jó,mert érzem az ízeket:D

2009. szept. 19. 11:14
 18/19 anonim ***** válasza:

Én 16 :D H tudsz 3literrel meginni? Én csak vizet iszok de abból is örülök, hogy ha egy nap 1literrel megiszok :S :D Akkor is annyit járok wc-re, már idegesít :D Igen rágózni én is rágózok, ilyenkor egy nap elfogy egy csomaggal :D

Áh csak sajnos hétfőtől suli ... ott nehezebb lesz kibírni sztem... :S :D

Akkor neked holnaptól sok sikert :)

2009. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,szeretem a teát:D Igyál te is teát az jobb,mint a víz:)

Sok sikert nekedis.

2009. szept. 19. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!