Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Főiskolás vagyok, reggel...

Főiskolás vagyok, reggel 8-tól délután 6-ig suliban vagyok. Napközben mit vigyek magammal enni, ami nem hizlal? Eddig szendvicset vittem, de hát az sem valami túl jó.6 után meg már nem szeretnék főtt kaját enni.

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Jaj ettől a 6 után nem eszünk dologtól a falnak tudok menni. Kell a meleg étel, még ha 6 után is eszed, jó persze nem pl csülkös bablevest meg nehéz husokat, hanem valami kímélőbbet. Nem csak szendvicset lehet amúgy bevinni, ugyanúgy vihetnél kekszet, gyülmölcsöket, salátát, olyan szendvicset amibe pl fasírt vagy rántott hús van, joghurt, túró rudi, innivalónak gyümölcslé pl.

De tényleg semmi esélyed, hogy kijuss vhová enni meleg, főtt ételt?

2009. szept. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
9ig lehet enni, mert akkor fejezi be a szervezet az emésztést. Szóval nyugodtan egyél suli után ha haza mész főtt kaját.
2009. szept. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Az előző elég butaságot mondott, mi az hogy 9kor befejezi a szervezetem az emésztést?:D Figyeli az órát és kilenckor lefekszik aludni, vagymi?:D Az igaz, hogy lefekvés előtt három órával már nem tanácsos enni, de az emésztés éjszaka sem áll le..:D
2009. szept. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

A 6 után nem evés elv baromság és káros!! En 4 éve minden éjfélkor eszem, és kb 0:20-kor fekszem le. Eddig még nem vettem észre hogy hízlalna .. amíg ébren vagy addig kell enni. (persze nem mindegy hogy mit.)


Mellesleg, milyen főiskola ez hogy reggel 8-tól este 6ig bennvagy mindennap? akkor heti 50 órád van, mert én azt kicsit sokallom! Főleg mert többnyire te rakhatod össze az órarended és gondolni KELL kajaszünetekre. Legrosszabb esetben is minden suli mellett vannak menzák/éttermek, és biztos hogy van amikor egy gyakorlat előbb fejeződik be és akkor biztos hogy van időd kirohanni!

2009. szept. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Szia én is ebben a cipőben járok immár 3 éve. Sajnos itt nem én állítom össze az órarendemet, ami van fel kell venni és kész. én is benn vagyok 6-7-ig... Reggel 8tól, lyukas óra nélkül... :-( a fél órás szünetekben pedik képtelenség elmenni vhova kajálni!!!

Én is szinte minden nap viszek gyümölcsöt, egy kis C-vitamin nem árt. én is szenyákat viszek, amiket rettenetesen unok már, de a büfében is csak ilyet árulnak nálunk, meg persze pizzát. Mire hazaesek nagyon vágyom a főtt kajára, úgyh nyugodtan egyél!

Szóval kitartás, majd elmúlik ez a korszak is! :-)

2009. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
namost figyelj utolsó válaszoló. Ha már van fél órád akkor ne panaszkodj, mert az alatt lazán lehet kajálni. Otthon szépen megfőzöd a kajád, berakod dobozba, és a félórás szünetben megeszed. Lehet, sőt biztos h hülyén fognak rádnézni, lehet még ki is röhögnek, de az idiótákkal nem kell foglalkozni. És te majd pár év múlva röhöghetsz rajtuk amikor mindenféle betegségeik lesznek a rossz táplálkozás miatt.
2009. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó akkor úgy írom, hogy akkor lassul le és nem áll meg.... Ezt amúgy olvastam egy szakkönyvben szóval olyan nagy hülyeséget nem mondhattam..

2. voltam

2009. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!