Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges táplálkozásban...

Idlingo24 kérdése:

Egészséges táplálkozásban kitől kérhetnék segítséget kérni, olyanra gondoltam aki segítene nekem nekem egy listát, vagy étel típusokat összeszedni vagy étkezéssel kapcsolatban mit lehet és mit nem, mennyit, mikor?

Figyelt kérdés
étkezés, fogyás

2013. ápr. 5. 10:04
1 2
 11/13 poiu ***** válasza:
Fűszer nem gond, a prézliről jobb ha lemondasz az elején, a cukor méreg. Reggelit nyugodtan kihagyhatod továbbra is.
2013. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, hogy a rántott húson lévő liszt mennyi gondot okoz. Ugye lehetne kísérletezni, hogy mennyire lehet fogyni vele..


Szerintem valakinek menne vele, de mivel már kevesebb mennyiségű liszt is képes elindítani a hízás hormonális folyamatait, utána már a húsban lévő tápanyagok is a zsírpárnákba kerülhetnek...


Nem állítom azt, hogy a panír miatt nem lehet fogyni, de könnyebb nélküle, egészségesebb nélküle, ez viszont biztos.


Panírnak lehet alternatív, alacsony keményítő tartalmú keverékeket is használni, ezekre kereshetsz recepteket (például magok zsemlemorzsa, liszt helyett).

2013. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 poiu ***** válasza:
Langyos disznózsíron is lehet fogyni :-). Én szeretem a rántott csirkét, néha sütök is, de valami rejtélyes ok miatt engem hízlal. Talán a kombináció miatt, mert minden van benne. De lehet, hogy ebből túleszem magam :-)
2013. ápr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!