Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A KETOGÉN diéta alatt is...

A KETOGÉN diéta alatt is számoltok kalóriát? Milyen mintaétrend van erre?

Figyelt kérdés

CKD-t szeretném csinálni. Csak olyan dolgokat találtam, hogy ez mire jó és hogy mit lehet enni és mit nem, viszont egy mintaétrendet meg hogy kb. mennyi kcal-t lehet enni ez alatt azt nem írják sehol se.


Azt hallottam, hogy itt alacsony ha egy "fogyókúrás" kcal mennyiséget viszek be, mert ennél a diétánál 30 g szénhidrát alatt kell enni.


Mennyi kcal-t vigyek be ez alatt, illetve kell számolni?


én 170 cm magas vagyok és 69 kiló.



2013. ápr. 10. 09:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Paleolit táplálkozást folytatok. Nagyon ritkán szegem meg azzal ezt, hogy eszek néha fehér rizst (kb. havonta egyszer).


A paleonál azt vettem észre, hogy hiába paleo, ha kb 2000 kcal-t eszem meg, akkor is hízok. Szóval ott is számolom, hogy kb 1400-1500 kcal-nál maradjak, mert így fogyok.

2013. ápr. 10. 09:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Ketogén diétánál NEM kell kalóriát számolni. Egyedül az a fontos, hogy a napi szénhidrátbevitel 20 g alatt legyen.

Itt egy tipikus nap:

Reggeli: Füstölt szalonnás tojásrántotta, kávé tejszinnel (30%-os)

Ebéd: steak fejes salátával (öntet: majonéz vagy fokhagymás olívaolaj)

Vacsora: sült csirke párolt brokkolival

2013. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keressél rá : Ultimate Diet 2.0 itt van mintaétrend is, baromi jól ki van találva az a rendszer
2013. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!