Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » TE mennyit fogytál 2-2,5...

Aliceintomorrowland kérdése:

TE mennyit fogytál 2-2,5 hónap alatt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Itt most nem az érdekel,hogy hogyan kell,vagy mennyire egészségtelen...stb. 15 kg ennyi idő alatt leadható?Első sorban tapasztalatok érdekelnének:) szerintem minden megy csak nagyon akarni kell

2013. ápr. 10. 21:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia!!!Én 1év alatt fogytam le 17kg-t! közbe azért lazítottam a szabályokon.az utolsó3hónapba 7kg ment le...azóta sajnos(1év) vissza jött 3kg,DE most ismét szénhidrátszegény életmódot tartok és rendszeresen sportolok.Ott rontottam el,h abba hagytam a mozgást(futás,aerobic)viszont a fehér lisztes,cukros ételeket ettem.Amúgy nagyon sokáig semmi nem jött vissza rám,hiába ettem....Azt vettem észre,h ez a 3kg nagyon nehezen fog rólam lemenni:-(( KITARTÁS!!!!!!
2013. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!