Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok zöldséget és gyümölcsöt...

Sok zöldséget és gyümölcsöt eszek, mégis óránként éhes leszek. Mit tehetnék? Nem akarom feladni a kúrát

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyümölcstől én is fokozottan éhes leszek, beindítja a savtermelésemet és ennem kell hamarosan utána valami töményebbet.
2013. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
milyen diéta ez, hogy csak zöldséget és gyümölcsöt eszel?
2013. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölcs is cukor, valaki érzékenyebb rá. Cukortól megéhezel.


És lehet kevés zsírt eszel, nem? A fehérjék is segítenek a hosszú jóllakásban, hát ilyesmi miatt szoktunk húst is enni, ugye célszerű, tápláló.

2013. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

egyél a zöldségekhez ebédre főtt tojást/halat/húst és rizst vagy főtt krumplit

gyümölcshöz zabkása vagy túró, így laktatnak

2013. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A rizst, főtt krumplit, zabot inkább hanyagold, ha fogyni akarsz. A gyümitől vagy éhes.
2013. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudom, hogy inkább a rizst kellene hanyagolni, a krumplit pedig egyenesen felejtsd el. A zabkása az jó reggeli.
2013. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én írtam a rizst meg a krumplit?

Miért kéne hanyagolnia? Talán a paleo miatt? Ez csak egy divat, lehet valaki halál méregként tekint a gabonára meg a tejre de ez mindenkinek a saját döntése.

A kérdező nem csinál paleo diétát, egész nap éhezik mert kb nyers vega étrendett követ. Miért ne ehetne egy kis tányér barnarizst vagy pár szem főtt krumplit? Semmi baja nem lesz tőle, nem fog tőle hízni vagy ilyesmi, ez van amikor valaki egész nap csak egy bizonyos élelmiszert fogyaszt utána meg már feladja mert éhezik, nem is csodálom, egész napi zöld-gyümölcs evéstől én is éheznék, reggel 8tól suliba vagyok délután 3ig, utána vagy este 6tól éjfélig vagy 10től reggel 6ig dolgozok, 2-3naponta, vagy hogy hétvégén reggel 6tól délután 3ig stb

én napi szinten eszek rizst vagy krumplit, nem is tudnám máshogyan elvégezni a munkám és vékony vagyok.

Tudom ez senkit sem érdekel, csak egy pl volt, hogy semmi bajod nem lesz egy kis csésze rizstől, a paleóban belehalsz természetesen, mert ott tilos, de itt nem, mivel általánosan tetted fel a kérdésed.

2013. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előzőnek: ha te vékony vagy rizzsel és krumplival, az genetike. Hízásra hajlamos egyéneknek, ill. fogyókúrázóknak kifejezetten nem ajánlott.

A kérdező azt a tanácsot fogadja meg, amelyiket akarja természetesen.

2013. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként egy kérdés a rizseshez: hallottál olyat, hogy bárki belehalt volna a paleóba? Ha nem, ne írkálj marhaságokat!
2013. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem arra írtam, hogy magába a paleoba hal bele, hanem hogyha a paleo alatt enne rizst(vagyis a paleo diétába) akkor halna meg, mivel akik ezt az életformát követik és már már teljesen átmosott paleós akkor méregként tekint akár egy két szem rizsre is.

Genetika ugyanmár.... ez nem igaz, az egész családom kövér, és én is az voltam, de lefogytam, és hízásra hajlamos vagyok én is, nagyon odafigyelek, hogy mikor mit eszem, de egyik tábort se erősítem diéta szó alatt. Életmódott váltottam, mozgok, dolgozok, tanulok,(szóval nem csak az étkezés terén) hanem az egész életvitelembe. Van napi megszokott rutinom(jó persze vannak váratlan helyzetek, kilengések) de tudatosan élek a mának, és úgy is viselkedek. Rizs meg krumpli, nincs abban semmi rossz, főtt krumpli, főtt rizs natur szelettel és egy kis párolt zöldségekkel, vagy nyers salátátval. Erőt ad, minden szerepel benne és finom is. És iegnis ha valkai megeszik egy tányérral nem fog elhízni. Nézzél meg egy csomó embert aki rizs meg krumplit eszik, és nincs elhízva. Nekik is genetika? Hát nem, csak mivel dolgoznak, és figyelnek (a többség) annak nincs ilyen baja. Nem a divatdiétákat(tök mindegy, hogy paleo, atkins, dukan stb) kell követni, hanem azt az életformát kiválasztani amiben jól érzed magad(persze, ha ez az egyik diéta akkor azt)

Mert nem hinném, hogy valkai jól érezné magát állandóan éhesen....

2013. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!