Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne adjam...

Mit tegyek, hogy ne adjam fel? Eddig jo amit csinalok?

Figyelt kérdés

153 cm\58-60 kg. Ezek a parametereim. Tudom, hogy nem nagyon sok, de azert van mit fogyjak.

Hetfon nekifogtam naponta szaladni. 30 percet futni ugy 5 rovidebb setalassal. Nem a legnagyobb teljesitmeny, de azert valami. Ugy gondoltam, hogy 2 hetet szaladok ennyit, majd novelem ugy 10-15 perccel. Ez igy jo lesz? Mit ajanlotok akkorra amikor zuhog az eso? A varosban szaladok, nem futogepen szoval nem hiszem, hogy elengednenek a nagy esoben szaladni(egyebkent is eleg hamar meg szoktam hulni).

Naponta ugy 5-szor szoktam etkezni. Nagyon rossz egy ilyen etrend?:

reggeli(6:30)- valtozo. pl. egy szelet bundaskenyer(barna) szezonbeli zoldseggel es kakaoval( 1-2 dl tej, egy kiskanal kakao es 1-2 kicsikanal cukor)

vagy: 2 dl tej kukoricapehellyel(2 dl tul sok?)

tizorai 1(11:00) :-egy kozepes szendvics valamivel megkenve

tizorai 2 (13:00):- egy alma vagy valami gyumolcs

ebed(15:00):-ugy 3-4 dl leves(pl. husleves, gyumolcsleves, salata leves stb) es egy kissebb adag masodik

vacsora(18:00): meg nem tudom mit egyek (valami otlet:D)


Sajnos nem tudunk minden nap hust enni. Tudom, hogy keves feherjet viszek be a szervezetembe, de ha nem engedhetjuk meg magunknak mit tegyek?!

Kerlek mondjatok meg, hogy miben valtoztassak es irjatok tippeket amik nalatok bevaltak(pl. hogy ne adjatok fel vagy a fogyassal kapcsolatban).

15\L



2013. ápr. 10. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

bundáskenyér hiába van barnából csinálva(ami mellesleg színezett fehérkenyér), az olaj miatt gáz.


cukros kakaó.. erre írjak még valamit?

kukoricapehely.. nem túl sok,hanem sz*r. a disznókat is kukoricával hízlalják.

valamivel megkenve, az mit takar?? vaj, vagy valami te általad elkészített, egészséges zöldségpüré?


vacsorára már inkább fehérjedús, minimális ch kaja kell.

én sem tudok minden nap húst enni, egy hónapban csak 1-2×.

ilyen esetben próbáld meg hüvelyesekből, zöldségekből, vagy néha-néha szójából fedezni a fehérjét.

2013. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia! reggelire inkabb sima barna kenyeret egyel e bunfasaz. ehetsz rantottat is!

tizoraira lehetoleg hagyd el a kukoricapelyhet inkabb egyel zqbpehlyet

ebedre jo amit eszel 2. legyen vmi salata plusz csirke vagy hal de en csinaltam egy 5 hetes etrendet...eleg valtozatos:)

vacsorara abonett turoval, vagy alma narancs kivi eper, turmix!

remelem tzdtam segiteni:)

14/l

2013. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. ápr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Utolso elotti valaszolo(14\l): nem azt irtam, hogy tizoraira akarok kukoricapelyhet enni. Lehet felreolvastad.

Utolso: Erdelyben lakok, Feher megyeben, de nem gondolom, hogy ez a kerdeshez kapcsolatos.

2013. ápr. 11. 15:46
 5/6 anonim válasza:
kako helyett legyen inkabb tea vagy gyumolcsle
2013. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

15-14 éves lányok!

ne sanyargassátok magatokat fogyókurával,egyetek egészségesen,mert ha nem teszitek akár a növés is megáll nálatok és 20évesen is 155 centisek maradtok csak 20kgmal többel.18éves korotokig nőttök,mi a jobb +20cm vagy most pár kg minusz?fogyni később is lehet de nöni nem nagyon. sportoljatok, ne egyetek szutyok mesterséges kaját,ne a gép elött ülve áhitsátok a modelleket.Nem szépek. sokkal szebb a szabadban töltött idötöl piros arc,fénylö egészséges haj, ápolt külsö mint hogy a bordád kiláccik.

2013. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!