Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok a lassú fogyást?

Ti nem unjátok a lassú fogyást?

Figyelt kérdés

Egészségesen eszek, mozgok is, de nem koplalok. Havi 2 kilónál nem megy le több. Mivel elég nagy feleslegről indultam és karácsony tájékán elengedtem magam és visszaszedtem pár kilót, nagyon lassan jön a változás. Eddig 16 kilót fogytam, de még egy 10 kiló hátra van, de egyre nehezebben mennek le a kilók. Annyira unom már. Szeretnék már végre jól kinézni, annyira reménykedtem, hogy idén nyáron már járhatok rövid szoknyákban, nadrágokban, harisnya nélkül, de ahogy elnézem a helyzetet, nem fogok. Addig még fogyok 2-3 kilót, ami édeskevés, alig látszik meg rajtam... Annyira unom már, úgy szeretnék hamar ledobni 10 kilót, de félek, hogy akkor azt nagyon könnyen visszaszedem, ha hozzászokik a szervezetem annyire kevés kajához. Ígysem eszem sokat, de ezt tudom tartani, de ahogy elengedem magam, felszedek jópár kilót( decemberben 5 kilót híztam...)

Ti nem unjátok még?


2013. ápr. 14. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mozogj többet!

Racionalizáld az étrended!


Ha tényleg még jó 10 kiló plusz van rajtad, akkor nem kellene ilyen lassan fogynod. A heti 1, havi 4 még bőven egészséges lenne.


Rajtam már nagyon kevés plusz van, 2-3 kiló. Ez már tényleg nagyon lassan megy le, heti 0,25-0,5 kg. Gyorsabban nem is mehetne.

Valóban idegesítő, de tartós fogyás csak így lesz belőle.

2013. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha kevesebbet eszem vagy többet mozgok akkor ahhoz szokik hozzá a testem és később ha abbahagyom mégkönnyebben visszahízok. Ezt nem akarom. mert a mostani életvitelemet tudom tartani egy életen át, de ennél több mozgás és kevesebb kaja már nem menne.
2013. ápr. 14. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:

DE!37 kiló feleslegem van,ebből csak 8 ment le,január eleje óta.Nem bánnám,ha picit gyorsabban menne.Tudom,hogy nyárra nem lehetek 60 kiló,de azért reménykedtem abban hogy picit emberibb formám lesz.De még mindig nagyon kövér vagyok..

:( Ismerem egy srácot neki ugyanennyi idó alatt lement vagy 15 kg :(

2013. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is növeld kicsit a mozgás mennyiségét, a szokásoson felül valamivel, amit szeretsz... variálni lehetne a kardió és erősítő mozgást. Kardió lehet futás, kocogás, ugrálókötél is elvileg, ha nem tévedek. Erősítésként pedig akár folyadékkal töltött palackok is jók. Persze mellette fontos a kaja is, különben a felesleg alá izmosodsz és hát az úgy nem jó. Csökkenthetnéd kicsit a szénhidrátmennyiséget is. Esetleg próbálj L-karnitint szedni, DE szigorúan csak akkor, ha beveszed, és utána mozogsz is, önmagában semmit sem ér! Egyébként nyugodtan lehetsz szigorúbb magaddal szemben, nekem is lemegy egy hónapban 3-4 kiló pedig már alacsony a súlyom. És akkor is tudom tartani, ha néha elengedem magam kicsit, 2 kilónál több nem jön fel, az is hamar lemegy. Pedig ez a gond hidd el, kicsit szigorítanod kell, a fogyással átalakult a tested kalóriaigénye, kicsit muszáj megszorításokat tenned.
2013. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!