Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne tartós, jó...

Hogyan lehetne tartós, jó eredményt rövid idő alatt elérni? SOS

Figyelt kérdés

Szeretnék jó és tartós eredményt elérni és ha lehet gyorsan. Szeretnék hasban és comban vékonyodni(ha nem is kiloban akkor centiben látható legyen).


16 éves lány. 164-166 cm magas vagyok, és 62 kg.

ha kell még info írjatok. várom a gyors válaszokat.

ja és nem akarok koplalni. szal maradjak egészséges:)


2009. szept. 23. 19:38
 1/4 anonim válasza:
83%

Szia! én is kábé hasonló méretekkel rendelkezek, annyi hogy én 58 kiló vagyok ... de az már majdnem egy kutya. SZóval én most a kenyér, tészta elvonást "csinálom" még csak egy hete csinálom, de mikor elkezdtem 60 kg voltam. SZóval máris van 2 kg eredményem :) amúgy meg én próbálok sportolni is hozzá, minden másnap, futás vagy hasonló

Sok szerencsét :)

2009. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Én is a futást ajánlom, én 162/51 kiló vagyok.

másnaponta fél óra minimum.


Kaja: elég ha kihagyod a cukros dolgokat, édességeket lisztet, tésztát és a fehér pékárukat.

2009. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

ja, tészta, rizs, krumpli kevsebb, párolt zöldség, csirkehús, gyümölcsök több :)

ja, és minden másnap valami legalább 1 órás izzasztó mozgás. bringa, kocogás, aerobik, taposógép, vagy amire lehetőséged van. a lényeg, h fáraszd le magad, és utána nyújts!

2009. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Tehát ha jól értem, akkor gyors, tartós, küzdelmek nélküli eredményt akarsz. Ha létezne ilyen, akkor mindenki karcsú lenne. Sajnos a fogyás vagy gyors de nem tartós, vagy gyors, tartós, de akkor nem egészséges, vagy lassú, és még csak nem is tartós, vagy pedig lassú, tartós, de akkor nagyon sokat kell érte küzdeni. Egyébként a súlyoddal nincs semmi baj, viszont ha tényleg fogyni akarsz, akkor étkezz kevesebbet és fehérjedúsat, ne nassolj (néha se! nagyon nagyon néha egy picit se!), sportolj sokat, és élj tudatosan.
2009. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!