Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasamról szeretném leadni a...

A hasamról szeretném leadni a hájat hogy csináljam?

Figyelt kérdés
A nasikról már leszoktam de ilyen tonra gyakorlatokat tudnék csinálni benti szobás gyakorlatokat tudnék csinálni! Beltéri iyenekre lennék kiváncsi...

2013. ápr. 14. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
zsírleadáshoz futni, kocogni, bringázni kell, nem egyhelyben a szobában bohóckodni :)
2013. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csinálj napi 20 felülés kezdetnek, aztán növeld a számot, de mindig csak egy picivel többel!
2013. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt második... felülést... oszt minek? Legalább ne beszélj hülyeségeket ha nem értesz valamihez.
2013. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elhiheted nem véletlenül írtam :)
2013. ápr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adam9211 ***** válasza:
Helyi zsírégetés NINCS! Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogsz fogyni! Napi 40-50 perc aerob mozgás + helyes étrend!
2013. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én kétnaponta szobaiciklizek 45 percet, időnként sprintelek, valamint nem eszek annyit, mint előtte, de azért eszek rendesen nem koplalok. A derekamról már teljesen lement valamint megy a hasból is. Helyi fogyás meg tényleg nincs. Másnaponta meg csinálok hasizom gyakorlatot, van fenn youtube-n 8 perc hasizom című videó, még azt próbálgasd. Kétnaponta csináld, hogy az izmaid tudjanak regenerálódni. Nekem bejött nagyon, már sokat fogytam, nem kilóra látszatra. Amikor elkezdtem derekam se volt, de most rendesen karcsú letem.
2013. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!