Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés
Fél szelet kenyér,kb 15-20dkg löncs,illetve egy kis somlóikb mint egy pudingos doboz.
2013. ápr. 19. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha diétázol, akkor igen.

Ha nem diétázol, és nem érdekel mivel tömöd magad, akkor nem.

2013. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy részt nem , mert ezzel éhezni fogsz később, más részt meg a somlói az egy kalória bomba. Szóval inkább nem sokat hanem rosszul ettél ma.
2013. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy még csak mennyi az idő, akkor igen sokat. És itt nem a mennyiségre, hanem a kalória és szénhidrát tartalomra gondolok.
2013. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szoktam ennyit enni,de most valahogy túllőttem.Inkább ma már nem eszek semmit.
2013. ápr. 19. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez aztán remek megoldás. :)


Nem vagy túl következetes a táplálkozásodat illetően, ugye?

2013. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ettél sokat, sőt, inkább keveset.

Más kérdés, hogy a somlói tényleg egy kalóriabomba, de ez nem jelenti azt, hogy SOHA ne férne bele. Gondolom, nem minden nap ezen élsz.

Néha igenis kell, én is imádom. :)

Most ez így alakult, ettél, finom volt, ennyi.

Folytasd a napodat úgy, ahogy szoktad, NORMÁLISAN.

Annak semmi értelme, hogy most elhatározod, hogy nem eszel többet, amit persze úgysem bírsz majd (nem is kell, mert ez hülyeség!), és este meg már farkaséhesen megint bezabálsz majd valamit.

2013. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gabriell88 válasza:
kaloriabazis.megacp.hu itt megadod az adatokat és napi szinten ellenőrizni tudod, hogy sok e vagy kevés a napi kalória beviteled.
2013. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!