Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem tegnap? 13L

Sokat ettem tegnap? 13L

Figyelt kérdés

Reggeli : két pirítós (egy kicsit kisebb mint a tenyerem) és 3 db szalámi

Tízórai : 1 db mcdonalds almás pite

Ebéd : 1 kis gomboc vasírozott és egy nagyon kicsi (kb két kanál) zöldbab főzelék.


2013. ápr. 7. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez a kalória kb 1000-1100 kcal..

többet kéne enned csajszi..

én is alig ettem,lefogytam,( csont és bőr fúj de undorító voltam) és vissza híztam.. NE KOPLALJ!!!!!!!!!

én 17 vagyok most,14 éves koromban alig ettem,mint írtam fogytam,csont is kiállt belőlem és vissza szedtem... dupláját... most megint lefogytam,de egészségesen..

mivel fejlődésben vagy,1700 kcal-t kellene enned,de ha úgy érzed kövér vagy akkor 1500 kcal-t egyél..

egy minta étrend:

R: 2 sz tk kenyér,vaj,sonka,valami zöldség.

T: pufi rizs,alma

E: ha suliba kajálsz,akkor az adag felét megeheted

U: joghurt,meg valami gyümölcs

V: esetleg csirke,vagy valami könnyű..

napi 2-3 liter víz,mozgás legyen meg..

2013. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, megfogadom a tanácsodat :)
2013. ápr. 7. 09:09
 3/5 dieta ***** válasza:
Mi van a nap másik felével.Nem azért javasolják a többszöri étkezést mert így tudsz többet enni hanem a lehetőleg egyenletes kalória bevitel mait.Nem írod sem a magasságod sem a súlyod így értelmetlen a kérdés is.Viszont annyi azért kiderül 13 évesen nagyon egészségtelen ha így étkezel.Eben a korban tudod nagyon könnyen tönkretenni a hátralevő életed ami esetleg több lehet 80 évnél ,ez pedig elég hosszú idő bűnhődni egy rosszul értelmezett étrendi tanács miatt. Ne fogyókúráz ,ha úgy érzed túlsúlyos vagy annak a hízókúra lehet az oka.Felejtsd el a cukros üdítőket csokit és minden olyan nyalánkságot amit nem táplálkozási céllal fogyasztasz és nem lesz szükséged fogyókúrára.
2013. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
160 cm és 45 kg vagyok.
2013. ápr. 7. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:

pirítós tápanyag tartalma: 0 (de keményítő, magyarul cukor az van benne, sajna ettől csak hízol)

3 db szalámi az mi? 3 kis szeletke? Az semmi.


Mekis pite = sok cukor, szinte semmi tápanyag. Még ha egy almát ettél volna.. az is kevés lenne.


Kis zöldbab az semmi, hogy mit nevezel kis gombóc fasírozottnak.. nézd, nem kötelező egészségesen élni, de miért kötöd az orrunkra, hogy sz.art eszel és koplalsz? Tartsd meg magadnak, nem muszáj tudatni másokkal, hogy tönkre akarod tenni magad. Egyáltalán miért csinálod ezt?

2013. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!