Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a minimális kalória...

Mennyi a minimális kalória mennyiség amire szüksége van a szervezetnek, ahhoz, hogy az anyagcsere ne álljon le, ill. hogy az izom ne vesszék; legyen energia adva a tüdőnek, szÍvnek stb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Magasságtól, nemtöl és kortól függ, de az alapvetö életfunkciókhoz (légzés, szivmüködés, stb) kb. 1200 - 1400 Kcal szükséges. Ehhez jön még az, hogy nem egész nap az ányban fekszel, és ahhoz is kell energia.
2009. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Én 300-500 kalórián élek már jó ideje és semmi bajom. Torna mellett még fogyok is. Anyagcserém pedig van. Csak olyanokat kell ennem, ami meghozza.
2009. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
300 kalorián már nem sokáig élsz:P
2009. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
300 kalória, mi az? egy kávé kockacukorral, vagy mi? Egy alma?
2009. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

300 Kalóriába beletartozik például egy csésze 1,5 %-os tej kb 20gramm vitalis müzlivel (reggelire) /120kcal), aztán egy db alma (72kcal), egy db joghurt (87kcal) stb... stb...

Amúgy emellett nyugodtan lehet inni kávét (édesítőszerrel nem cukorral!!!), aztán energiaitalt (cukormentest!!) stb...

Simán el lehet élni ennyi kalórián!


És nem fogok meghalni :P :)) Még nem :)

2009. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Atyaúristen!!!Ez még a normális életfunkciókhoz sem elég!!!Minek írsz le ilyeneket nyilvánosan?Fiatalok is olvashatják az ilyen baromságokat és életveszélybe is sodorhatod a hülyeségeddel őket!A szerveink normális működéséhez,a légzéshez,szívmunka,agy stb..minimum 1200-1400 cal.kell a normál anyagcsere fenntartásához.

Nehogy ezt csináljátok,ÉLETVESZÉLYES!!

Ilyen idiótát és még le is írja a hülyeségét!!!!

2009. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
majd mikor megáll a szived babám akkor mond ezt :P:P:P uuristennnn...mennyetek márr...300 kaloriát egy délelőtt megszek, és elmondom nem vagyok elhízott sem túlsúlyos sem semmi, 48 kg vagyok 156 cm-re mégis normálisan eszek és nem szemetet ;)
2009. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és az sem mindegy milyen az anyagcseréd, anyagcseréje mindenkinek van okoska..ha értenél kicsit hozzá, rádöbbennél mit művelsz a testeddel!
2009. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahh... rendben... én csak a kérdésre válaszoltam. Élek, semmi bajom. :)

Az meg egy dolog, hogy neked szerencsés alkatod van, hogy 48kg vagy! Jó neked... nem mindenki van ebben a helyzetben! és nem mindenki olyan alacsony, mint te! :)


Jaj, fiatalok is olvassák az oldalt? Azta... A tévét nem nézik? A média még rosszabb hatással van a fiatalokra, mint az, amit írok. Beírnak keresőbe egy-két más dolgot és már meg is van a baj. :)

2009. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem erről vanszó, és nem szerencsés alkatom van drága..hanem csak nem eszek szemetet..és igen lehet TE "jól érzed magad" ennyi kevés étellel, de föl sem fogod mit művelsz saját magaddal ugyanis ennyi kevés energia a szerveid működéséhez sem elegendő..de te tudod, te életed, én csak segíteni akarok, lehet kicsit bunkó módon, akkor bocsi! csak nem bírom a butaságot..
2009. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!