Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Nem tudom...

Sokat ettem ma? Nem tudom objektíven megítélni.

Figyelt kérdés

Reggeli: 4 db Korpovit, 1 alma, 1 narancs

Tízórai: egy nagy adag jegeskávé (sok-sok jég, úgy 1-1,5 gl 1,5%-os tej, édesítő)

Ebéd: kb. 80 g főtt bulgur, úgy 180 g csirkemell, saláta (öntet nélkül)

Uzsonna: 2 db alma, 1 narancs, kávé (megint csak sok vízzel, kevés tejjel, édesítővel).


Ja, és ebéd után kicsit muszáj volt belekóstolnom az őzpörköltbe, szóval abból is ettem egy keveset, de csak húst.



2013. ápr. 21. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem ettél sokat, én ennyitől éhen haltam volna.
2013. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudom objektíven megítélni."

Más se tudja, ezért szokták mérleg segítségét igénybe venni.

2013. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őzpörköltöt egyél nyugodtan. A lényeg, hogy a köretet hagyd ki.

Mit vacsorázol?

2013. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Epres-narancsos joghurt csokiöntettel, fagyiként :)


Azért tettem fel a kérdést, mert eléggé új helyzetbe kerültem. Inzulinrezisztenciám van, tehát változtatni kell a táplálkozási szokásaimon, de az IR+hypothyreosis miatt sokat híztam, tehát azért a kalóriákra is figyelnem kell. Külön probléma, hogy 2-3 óránként kell valamit ennem, de nem éhezem meg ilyen hamar (persze ez a lényeg), hiába eszem keveset. Szóval nem akarok se tl sokat, se túl keveset enni, de mivel újabban már egy almától is teltségérzetem van, nemigen tudom objektíven eldönteni, hogy mennyit kellene ennem:)

2013. ápr. 21. 19:51
 5/5 A kérdező kommentje:
*bocs a szóismétlésért
2013. ápr. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!