Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bele be letegszem ár a súlyomb...

Bele be letegszem ár a súlyomba, kezdek összeomlani, ismerős?

Figyelt kérdés
1 hónapig oda figyeltem az étrendemre,tornáztam nagyon sokat!3 hét és esküvőm lesz,és ne jön össze rajtam a ruha amit már megvettem egy ideje!teljesen ki borultam,padlón avgyok!164 cm vagyok és 69 kg!a hasamra nagyon könnyen hízok,a családban mindenki elhízott és hasas!mit tanácsoltok?félek lelki beteg leszek:(
2013. ápr. 21. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Át kéne szabatni a ruhát, hogy rád menjen, mert annak semmi értelme, hogy egy ruha miatt tedd tönkre magad, vagy, hogy emiatt az esküvőt ne örömmel várd, hanem kiborulva...

A ruha van az emberért, nem fordítva!


Ha fogyni akarsz, azt türelemmel, hosszú idő alatt lehet elérni, három hét erre sajnos nem elég. Ezt ne is várd, mert csak csalódni fogsz.

Irány egy jó szabó, megcsinálja a ruhádat, csini leszel.

A fogyást meg szépen, fokozatosan, ahogy azt kell. REÁLIS célokkal!

2013. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb meló fűzősre átalakítani a ruhádat!

Komolyan nem értem az ilyen nőket! Mi a fenéért akarsz másmilyen lenni, mint a mindennapokban? A leendő férjed így szeret, ahogy vagy. Szerintem ő sincs oda a fogyókúrában összeroppant önbecsülésedért!

2013. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ki is lehetsz. A lelki betegség pedig csak kísérni fogja a testit.


Mit vártál egyébként? Egész eddig, élté ahogy éltél.. alig 2 hónappal az esküvőd előtt változtatsz olyanon, amiben semmi tapasztalatod sincs. 1-2 hónap alatt eleve senki nem ígér sok sikert, hát még ha nem megfelelően "figyelsz oda"...


Hát nem 2 hónappal az esküvő előtt kell átformálni a testet, hanem úgy 1 évvel, fél évvel korábban, ezt majd leírhatod itt GYIK-en jótanácsnak.


Térj át szigorú paleóra, leginkább ketogén alapú paleo táplálkozásra. Ezzel anélkül hogy tönkretennéd magad /ha jól csinálod/ még a maradék 3 hétben elérheted a legtöbb pozitív változást. Rövid távon tényleg távozik belőled a fölösleges víz, ha puffaszt valami az is elmúlik.. meglátod mi lesz.


Arról egy szót nem írtál, mit figyeltél az étrendeden az elmúlt 4 hétben.

2013. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 alana9274 ***** válasza:
a paleo SZAR.valami megfizethetetlen,és tök fölösleges mert mással is le lehet fogyni.3 hét alatt ha nagyon odateszed magad,azért fogyhatsz! Szerintem menni fog,de húzz bele! Ja és tápikára ne hallgas,ő tudjuk nagyon "okos" mindenkibe csak beleköt és kioktatja.Puszi
2013. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 alana9274 ***** válasza:
jaa és járj el futni!!!
2013. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindig reménykedem, hogy eltűnik egyszer innen, de hiába...
2013. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Láttatok már gumilabdát? Na olyat nem amiről én most írni fogok. Olyan, amit leejtesz 2m magasból, és 3m-re pattan vissza.


Na most őszinte leszek, ilyen módon pattannak le rólam kedves, de jelentéktelen szavaitok.


Kérdező azt kérlek vedd észre, hogy kik válaszoltak a kérdésedre, kik okoskodtak. És persze azt, hogy a "futás" nevű agykapacitást biztos nem igénylő, primitív testmozgás igen jó eséllyel tesz kárt hosszú távon a női test ízületeiben - még a férfi testben is.


Ezt is gondold át amikor a válaszokat megfontolod.


Az én javaslatom, hogy végezz egész testes erősítő edzést, minden fő izomcsoportodat dolgoztasd meg és iktass be intenzív (HIIT) edzéseket, itt már szerephez juthat egy kis sprintelés, a futás egy jól használható formája, de szigorúan csak rövid és intenzív futás.


Figyelmen kívül hagyva a *kudarc* emberek kis piszmogásait, ez az edzésmód és a korábban leírt táplálkozási irány még hasznodra lehet, bár továbbra is igaz amit írtam, nem lehet 3 hét alatt, de még 2 hónap alatt sem csodákat művelni. Hazudni nem fogok, fecsegésre itt van a többi válaszoló.

2013. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 alana9274 ***** válasza:

Haha:) köszi jót nevettem,rajtad így este:)

8.éve járok heti 6órás rendszerességgel futni és az égvilágon semmi bajom nincs.Nyilván mi csak "fecsegünk" itt csak egy ész van! Mindegy,nekem elhiheted hogy Őt senki nem veszi itt komolyan,alapozz nyugodtam ránk.

2013. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És hol az objektivitás?

Te 6 éve futsz (ezzel nem tudom hol fejleszted a mozgáskoordinációd, a maximális erődet, nőként nyilván hasznos lenne önvédelmi készségeket fejlesztő edzést használni.. te futsz. Okos.) és emellett úgy tűnik ez nem ártott meg. Mondjuk egyelőre.


De figyelembe kellene venni azokat, akiknek meg megárt, nem? Ő értük ki emel szót? Jössz az egyik legbrutálisabb edzéssel aminek az emberi testet ki lehet rakni hogy lenyomorodjon, és meg sem említed hogy ez azért eléggé ízületgyilkos. Mondd csak, mi vagy te? Nem illene szóvá tenni ezt, ha már ajánlod..?


Ha röhögsz rajtam, továbbra is lepattan. Mégis, hogy vegyem komolyan egy FUTÓ nő értékítéletét? Erre képtelen vagyok, talán 100 éves koromban leszek olyan magas lelki-szellemi szinten, hogy ez menni fog, de jelenleg teljesen groteszk az elképzelés. Egy futó szól be, ez igen! Várom a zumbásokat és a aerobic-karatésokat is, hátha jönnek majd a fórumra 'beszólogatni' :D

2013. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) mától kezdek el futni,egy nagyon okos dietetikus tanácsára:) illetve a tiétekre:)
2013. ápr. 29. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!