Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A ti sulitokban/környezetetekb...

A ti sulitokban/környezetetekben/családotokban van ilyen?

Figyelt kérdés

hogy beszólogatnak mert kövér vagy?

Mikor én kövér voltam csak párszor szoltak be de lepergett rólam. Most már örülök hogy sikeresen lefogytam. Bár engem itthon is cikiztek..testvéreim és néha anyukám is , barátaim közül is néha..de azok azóta meg nyalnak nekem..

az vettem észre hogy inkább általános iskolában szólogatnak be és néznek meg mert kövér vagy...Most gimnáziumba járok és furcsa hogy van egy pár nagyon kövér személy és mégsem szólongatnak be nekik vagy max ugy hogy nem hallják.

Értelmesebbek lettek az emberek?

És szerintetek az milyen hogy olyan szól be egy kövérnek aki régen kövér volt???

Szerintem ez így jobb hogy nem szólogatnak be egymásnak csak mert valaki nagyobb darab! :)


2013. ápr. 24. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én most fogok érettségizni..9. óta az első naptól kezdve erre vártam hogy mehessek érettségizni.. engem a gimiben csúfoltak általánosban viszont nem.. most már 1-2éve abbahagyták és 4-5hónapja kezdtem el fogyni 30kilót eddig..
2013. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor abban a gimiben szerencsére normálisabbak a diákok. Nekem a középiskolámban is ez volt, néha csipkelődtek a kövérekkel, de semmi durva beszólogatás nem volt divat. Általánosban igen, sőt, hála a tesitanároknak, még jól be is égették a kövér gyerekeket mindenki előtt.
2013. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:(

Gratulálok a fogyásodhoz! Én 20 kilót dobtam le és csak 15 éves vagyok

És sok sikert a vizsgákhoz :)

2013. ápr. 24. 16:34
 4/11 A kérdező kommentje:

2. válaszoló.:

Velem is előfordult párszor hogy a tesi tanár ugy megsiratott mert nem tudtam szekrénytugrani és utána piszkáltak ezért.. Persze miután lefogytam a tesitanár megszeretett és mondta h csinos vagyook meg ne fogyózzak tovább...szánalmas szerintem :(

2013. ápr. 24. 16:36
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyébként megnéztem egy filmet/a nagyon nagy ő/

és rám az kifejezetten nagy hatással volt annak ellenére hogy voltak benne vicces jelenetek..

Abban is ugyebár egyből ítélkeztek mert kövér volt a lány..

Pedig hozzáteszem az ítélkezők se voltak vmi fittek :)

2013. ápr. 24. 16:43
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem kövérnek se kellett lennem, hogy csúfoljanak.

képesek voltak általános iskolában amiatt piszkálni, hogy én voltam a legmagasabb lány, kb nem is volt nálam alacsonyabb fiú. amiről aztán abszolút nem tehetek.

szóval szerintem elég gyakori a kövérség miatti csúfolás, aki idióta annak mindegy, mivel piszkálja a másikat...

2013. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igazad van .. Gyerekes viselkedésűek ! :)
2013. ápr. 24. 16:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit szépíteni, a gyerekek kis roh@dékok, tisztelet a kivételnek.
2013. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pixi3 válasza:
Altalanosba csak neha szologattak be. Gimibe egyaltalan nem szologatott be senki, legalabbis nem elottem csak az osztalytarsaim amikor vita alakult ki es hat persze ez volt a legegyertelmubb gyengesegem amivel ilyenkor tamadni lehetett.
2013. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem is csúfoltak általánosban, még oviban is. Középsuliban simán csak kirekesztettek, valahogy mindig kisebbségi komplexusom volt. Plusz a tesitanárok folyton szekíroztak. Jártam jó pár általánosba sok költözés miatt és szinte mindenhol ez volt a tapasztalat. Pedig szerintem egy tesitanárnak meg kellene szerettetni a sportot, nem megutáltatni, főleg a túlsúlyos gyerekekkel...

Középsuliban volt, hogy elkezdtem röpizni, amit ráadásul nem is csináltam rosszul. Erre meccseken inkább beállított a tanár helyettem valaki vékonyabbat, az nem számított, hogy még szerválni sem tudott.

Hasonló eset minden duci lány réménél, a szekrényugrásnál is. Én még nagyjából megcsináltam,volt olyan is, ami egészen jól ment, egy nálam szerencsétlenebb vékony lány mégis rendszeresen jobb jegyet kapott.

Az ilyen dolgok miatt gondolja sok duci a tesiórát csak szekírozásnak, semmi jót nem lát benne, csak azt, hogy minél hamarabb túl legyen rajta, meg ellógja. Pedig egy kis bíztatással akár meg is szerethetné a sportot.


Hozzátenném, hogy azóta én is megláttam a szépségét, mióta nincs tesitanár, aki külön lejárasson egy csapat más ember előtt, járok kondizni, meg itthon is edzegetek. De vannak régi osztálytársaim, akik azóta is nagyon kemény komplexussal rendelkeznek és így a fogyás esélyét is elveszítik, ami könnyítené az életüket... :(

2013. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!