Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A ti sulitokban/környezetetekb...

A ti sulitokban/környezetetekben/családotokban van ilyen?

Figyelt kérdés

hogy beszólogatnak mert kövér vagy?

Mikor én kövér voltam csak párszor szoltak be de lepergett rólam. Most már örülök hogy sikeresen lefogytam. Bár engem itthon is cikiztek..testvéreim és néha anyukám is , barátaim közül is néha..de azok azóta meg nyalnak nekem..

az vettem észre hogy inkább általános iskolában szólogatnak be és néznek meg mert kövér vagy...Most gimnáziumba járok és furcsa hogy van egy pár nagyon kövér személy és mégsem szólongatnak be nekik vagy max ugy hogy nem hallják.

Értelmesebbek lettek az emberek?

És szerintetek az milyen hogy olyan szól be egy kövérnek aki régen kövér volt???

Szerintem ez így jobb hogy nem szólogatnak be egymásnak csak mert valaki nagyobb darab! :)


2013. ápr. 24. 15:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

uhh :/

Na hát nekem olyan gyomoridegem volt mindig tesi előtt hogy huu.... hányszor tettem a rosszullétet és hazakellett hozni.. Egyszer annyit hiányoztam h ofő megkérdezte miért hiányzok ennyit és mondtam h tesi tanár miatt.. ekkor beszélt a tanárral és a tesi tanár már segitett mindenbe meg nem szólogatott be.. Szerintem iylet alapbol nem lehetne csinálni hogy terrorba tartják a kövérgyerekeket :(

2013. ápr. 25. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!