Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges egy hónap alatt 10...

Lehetséges egy hónap alatt 10 kg-t fogyni? Futás, edzés, "egészséges" ételek fogyasztása

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 17:39
1 2
 11/13 Missi_Key válasza:

[link]



plusz legyél hiperaktív.

(azaz olvass utána hogy egy 8 éves forma klinikailag megálapítottan hiperaktív kisgyerek mikor mit hogy csinál és utánozd.)

2013. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Panik válasza:

Persze hogy lehetséges és nem feltétlen egészségtelen!

Tudni kéne hány kilóból kellene 10-et fogyni. Példának okáért egy 160 kilós ember wc-re megy kétszer és már le is ment a 10 kg..És nem viccből írom. :)

Biztos nem annyira egészségtelen lefogyni 10kg-ot akár egy hét alatt is koplalással vagy diétával esetleg valami méregtelenítő kúrával mint 120 kilósan élni akár egy napot is. Ha meg esetleg 70kilóbol kéne fogyni 10-et az is megoldható de csak extrém esetekben szabad, legalább is nem ajánlanám. És a dologhoz még annyi hogy minden esetben ha valakinek lemegy ilyen rövid idő alatt a súly nagyon figyelni kell hogy ne kezdjen utána zabálni mert a szervezet egyből raktározni fog az ínséges hét után. Valószínűsíthető hogy hízás lesz a vége.

2013. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Grapp ***** válasza:
Hát őszintén megmondva, teljesen lehetséges. Mondjuk rengeteget függ az adott súlyodtól, de nekem sikerült. Egy sérülés miatt nem edzhettem majd egy évig, persze hogy felszaladtak a kilók. Aztán amikor már mozgóképes állapotba voltam, borzasztó módon levittem a ch-mat, illetve napi 1 órákat futottam, de meglett az eredménye :) 83 kiloról 72. Szóval, csak kitartás és menni fog az!!! :)
2015. máj. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!