Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Leg Magic mennyire formásit?

A Leg Magic mennyire formásit?

Figyelt kérdés
Leraktam a cigit és elég jol felszedtem pár kilót jövö héten szeretnék vásárolni leg magicet persze diétával kiegészitve.
2008. jún. 15. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

ha ki akarsz dobni pénzt hajrá!!


Vegyél edzőterembe bérletet, edz keményen és diétázz!! Az vezet csak eredményre.


Sok sikert!

2008. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van. De nagn nehéz csinálni! Szerintem elég jó, én ajánlanám. Nem értem mi a baja az 1. válaszolónak.
2008. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi Egyesv de a mai világba nem nagyon van idö meg föleg pénzem bérletre meg méregdrága diétára:) köszi Kettes 1 xer veszem meg és tudom mindig használni köszike bizom benne h jo lessz
2008. jún. 15. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
szart se ér
2008. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Parasztvakítás:S két havi használat alatt sem látszik a hatása...
2008. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az olyanokra akik csak hasukra ütve válaszolnak. Nekem van. Nagyon nehéz és ha nem vagy edzet az első pár hétben pár percnél többet nem bírsz rajta állni. Szerintem jó. És tényleg csak egyszer kell megvenni.
2008. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
keresztanyumnak van és ő tényleg lelkiismeretesen csinálja,-jó-jó persze figyel az étkezésre is,-és neki használt!!
2008. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

kifogás kifogás kifogás, nem fog használni méregdrága diétára nincs pénzed akkor ne is várj eredményt, teremtsd meg a feltételeig a fogyásnak és úgy fogyj, jah ha meg leraktad a cigit akkor annak az árából jut drága diétára és bérletre de nem akarok személyeskedni, jah és hogy jót is mondjak a leg magic egy rakás fos, nem lesz eredménye, pláne ha még szarul is kajálsz ha meg koplalsz akkor meg pláne nem,


sok sikert!!

2008. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenkinek az a fogyókúra segít amiben hisz,és persze amit rendszeresen tud csinálni.Nekem va leg magic-em és van egy másfél éves kisfiam is.Mellette csak az étkezésemre figyelek és pár perc mozgásra van időm. Én érzem a hatását a leg magic-nek.Szerintem próbáld ki, de mindenképp az eredetit.És szerintem aki ide ír annak segíteni,bíztatni kéne a másikat,nem pedig ismeretlenül leszólni.Persze a véleményekre kíváncsi az ember,ha pozitív,ha negatív, de senkit nem kéne a földbe döngölni.
2008. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszke a biztatást meg is fogom venni és rendszeresen fogom hazsnálni:)
2008. jún. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!