Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak edzek rendesen, akkor...

Ha csak edzek rendesen, akkor is fogyok?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem semmi fogyókúrához.

Amúgy lakto-ovo vegetariánus vagyok.

Fogyni szeretnék!

Elég ehhez edzenem?



2013. máj. 5. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Egy bizonyos fokig/ideig lehet, a végén nehéz leszedni a zsírt nem megfelelő étrenddel.
2013. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én vegetariánus vagyok.Az már elég megfelellő étrend,nem?!
2013. máj. 5. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi nagy szám nincs a vegetariánusságban. Nagyon könnyen lehet úgy is egészségtelenül táplálkozni és elhízni... Gabona alapú étrend, pl. Annak megvannak a veszélyei.
2013. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én nem azért vagyok vegetariánus,hogy fogyjak!

Csak azért írtam,hogy ez is ide tartozik

2013. máj. 5. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Húsban sok a fehérje, amit izomépités és fogyásban elég jót tesz. Zöldséggekkel husi és akkor fehérje és kis szénhidrát is bejut, a zsírokat meg meg lehet oldani mellé.
2013. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Persze, teljesen jó, hogy írtad, csak arra reagáltam, hogy önmagában nem megfelelő étrend, túl tág, van, aki jól csinálja, van, aki nem. Jó, ez extrém példa, de sajtos pizzákon és tortákon is lehet élni vegaként, az azért, lássuk be, nem egy kiegyensúlyozott, egészséges étrend. Sokféleképpen lehet vega az ember.
2013. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 poiu ***** válasza:
A kaja fontosabb. A lakto-ovo azt jelenti, hogy a fehérjét nem száraz húsokból viszed be.
2013. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dieta ***** válasza:
Igen a fizikai aktivitás növelése ha nem jár együtt a bevitt kalória növelésével súlycsökkenést okoz. Minden átlag egy napra számított elégetett kalória -0,9 g. hetente.
2013. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 poiu ***** válasza:
Dieta: ez igaz, a gond a lakto résszel van, nehéz nem sokat enni az inzulinszintet növelő tejtermékekből. Ami sajnos gyakran történik, egy kis edzés nagyon megnöveli az étvágyat, és fogyás helyett hízás vagy stagnálás lesz. Tehát papíron igaz, a gyakorlatban kétesélyes. Ha a kérdező képes csökkenteni a tejtermékek arányát, akkor több esélye van.
2013. máj. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!