Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Shaun T által kifejlesztett...

A Shaun T által kifejlesztett 60 napos edzésprogram mellett hogyan étkezzek?

Figyelt kérdés
Néhány helyen olvastam, hogy szénhidrátban szegény ételeket fogyasszak, inkább fehérjét , viszont máshol azt írja, hogy a fehérje hízlal és szénhidrátban gazdag ételeket egyek? Akkor most melyik a jó?

2013. máj. 7. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvass már utána rendesen..


Persze hogy lowcarb, fehérjében-zsírban gazdagabb táplálkozást keresel.

Fehérje hizlal? Mondjuk igen, célszerű nem túl sok fehérjét, és inkább zsírokat enni a zöldségekhez, de hogy kimondottan 'hizlal', ez ostobaság. A tejben lévő fehérjék (hormonok), igen.

2013. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fehérje kell az izmaidnak!

Én úgy gondolom a fehérje, és a szénhidrát is fontos a szervezeted számára, szóval szerintem egyél mindkettőből, csak mértékkel. :)

Amúgy sok sikert az Insanityhez, én nem bírok annyi kardiót végigcsinálni. :D

2013. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik Shaun T féle programra gondolsz (van pár)?

De egyébként mindenképpen a fehérje dús étrendet kell követni.

2013. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát köszi, az Insanityre gondoltam, és már vége is. 4% testzsírcsökkenés:D
2013. jún. 10. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:

60 napos az az Insanity, van hozzá étrend külön leirva, kezd el csinálni az insanity asylumot az csak 30 napos mondjuk kell hozzá súlyzó vagy vannak olyan edzések. gondolom mikor kiirtad a kérdést már csináltad a programot.

Mennyit fogytál súlyból? Gondolom alakra formásodtál :) Mit ettél?

2013. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!