Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónapom van, hogy leadjak...

2 hónapom van, hogy leadjak egy jó pár kilót. Főleg a lábamról kellene meg a derekamról. Mi a leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés

Lagziba megyek.... Mindig is problémàm volt a súlyommal. Minden a lábamra megy... Valami hatásos módszet mondjatok amivel július 13.-ára jó formába tudom hozni magam.

Nagyon köszönöm!!!


2013. máj. 9. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is ilyen jellegű problémám volt.. én 2hónap alatt leadtam 13kg-t és azóta se jött vissza :)

minden reggelem 30perc tornával kezdem,aztán vérkeringés frissítő tusolással folytatom,és megiszom egy pohár kávét.. aztán délelőtt csak gyümölcsöt eszem.. és délután 3 után már nem is eszek.. de tulajdonképpen azt eszel amit akarsz,csak ne egyél 4után.. és mértékkel! én szénhidrátot azt nagyon kerültem.. nem ettem kenyeret sem,krumplit sem,rizst sem.. semmi ilyet.. az első hét nagyon húzós volt,de aztán hozzászokott a szervezetem.. és most sokkal élénkebbnek,frissebbnek érzem magam. Nagyon jó dolog,nem akarok többet elhízni..:)

zöldség,gyümölcs minden mennyiségben! sok sok folyadék..kerüld a cukros löttyöket,ha nem akarsz vizet inni,akkor csinálj magadnak inkább teát és rakd be a hűtőbe,hidegen finom cukor nélkül is. :)

Reggel 30perc torna, és délután is szánj rá legalább egy órát..(akár részletekben,akár egyben) és figyeld meg,hogy addigra formába jössz.. A lényeg,hogy tartsd be:)

Írj üzenetet,ha van még kérdésed. Sok szerencsét!

2013. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!